Подружня пара усиновила 3 ​​дітей сусідки, яка вмирає — а незабаром вони отримали …

 

У Тиші Бошемін була велика дружна сім’я. Коханий чоловік і п’ятеро дітей — чого ще бажати від життя?

Жінка навіть не думала, що незабаром її світ сильно зміниться. Погодившись допомогти сусідці, яку вона раніше майже не знала, Тиша незабаром стала відома на весь світ! Раніше Тиша і її сусідка Одрі мало спілкувалися. У кожної з них були свої справи, так що жінок пов’язувало лише далеке знайомство. Однак, коли Одрі терміново знадобилося лягти в лікарню, вона попросила про допомогу саме Тишу.

Багатодітна мати не підозрювала нічого поганого, погодившись посидіти вночі з трьома чужими дітьми. Але вранці батько трійні повернулася додому зовсім убитий горем.

Лікарі виявили у Одрі рак!

З того моменту Одрі і Тиша стали дуже близькими подругами. Судячи з усього, місіс Бошемін виявилася єдиною людиною в оточені хворої, на яку та могла надіятися. Тиша в усьому підтримувала бідолаху. На жаль, скоро стало ясно: дні Одрі лічені.

Жінка знала, що приречена на неминучу смерть. Втім, її найбільше турбувало не власне майбутнє, а доля дітей. Ось чому, виявляючи свою останню волю, Одрі попросила Тишу з чоловіком стати опікунами для її малюків.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩