У НАШОМУ ПІД’ЇЗДІ ЖИЛА БАБУСЯ. БАБУСЯ КАТЕРИНА. ЇЙ БУЛО 95 РОКІВ. МИЛА, ПРИЄМНА СТАРЕНЬКА, ЗАВЖДИ В ГАРНОМУ НАСТРОЇ, УСМІХНЕНА І ПРИВІТНА

 

У нашому під’їзді жила бабуся. Бабуся Катерина. Їй було 95 років. Мила, приємна старенька, завжди в гарному настрої, усміхнена і привітна.

Спочатку бабуся Катя прикрасила підвіконня на нашому поверсі і в нашому під’їзді горщиками з квітами. Красиво. На наступний день найяскравіші квіти, ті, що з бутонами, вкрали, і біля метро можна було побачити прудких торговців з горщиками з бабусиними квітами.

Сусіди вирішили поставити замок і домофон на вхідні двері. А вона повісила на стіни рамки з висловами великих людей, що будять совість, як заповіді. І знову поставила квіти на підвіконня. Затишно.

У під’їзд стали проникати галасливі підлітки. Бабуся Катя вийшла і запропонувала їм води або чаю. Вони довго сміялися. Пообривали квіти, перевернули рамки.

На наступний день вона знову поставила квіти, повернула рамкам колишній вигляд і поклала на підвіконня книги. Класику. Прийшли підлітки. Галасували, шуміли. Вона вийшла і… запропонувала їм чаю зі своїми апетитними пиріжками. Хлопці не змогли відмовитися. І навіть забрали з собою книги з обіцянкою прочитати. Квіти вони не чіпали, рамки теж.

На наступний день вона винесла пластикову пляшку з водою, щоб кожен, хто вирішив подбати про квіти, зміг полити. І… нові книги. Увечері прийшли підлітки, обливали один одного водою, реготали і галасували. Бабуся знову вийшла до них і запропонувала чаю, булочок, забрала пляшку, наповнила її водою і попросила їх полити квіти.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩