Тамара з чоловіком прожила 15 років. А потім стала помічати, що як тільки Степан приходить з роботи, то лише про свою колегу й говорить: “Оксана те. Оксана це. Оксаночка. Оксанка”. Всі роки вони жили добре, тому, хоча Тамарі це було неприємно, але вона мовчала. Та одного разу, коли взяла в руки телефон чоловіка, то побачила, що він пересилає Оксані її фото і відео. Фото, коли вона вранці без макіяжу, сонна і кудлата. І його підпис: “І ось таку картину я спостерігаю щоранку”. А там Тамара в нічній сорочці з діркою, а він пише: “Без коментарів”. І на душі їй стало так прикро, що вона вирішила, такого більше не допустить

 

Минулої неділі я зустріла свою однокласницю, бачимося ми рідко, хоча знаємо одна одну вже багато років. Тамара повідала мені свою сумну історію.

Тамара – середньостатистична жінка, працює бухгалтером, мати двох дітей, вже тепер колишня дружина колишнього чоловіка.

Те, що вона розповіла лені в цей день, зовсім не вкладалося в моїй голові, я не розуміла, ну як взагалі таке можливо і чоловіки можуть так себе вести по відношенню до своєї дружини.

Її чоловік Степан – фахівець в страховій фірмі, батько трьох дітей, вже колишній чоловік двом колишнім дружинам.

Жили вони, на думку самої Тамари, непогано. Фінансових проблем не було в їх сім’ї зовсім, дітки радували успіхами, чекали чергової щорічної відпустки і поїздки на море, жили-поживали та добра наживали, щиро кохали одне одного, незважаючи на шлюбний стаж 15 років, не кожна сім’я може в коханні та злагоді перетнути його.

Все б нічого, та ось тільки став Степан аж надто часто про свою колегу на роботі розповідати. “Оксана те, Оксана це, Оксаночка, Оксанка”.

Тамара це відразу про зраду подумала. Адже він так захоплений цією жінкою.

Запитала у Степана відверто, нічого не приховуючи. А він:

– Ти помиляєшся, кохана! Не вигадуй! Ми просто друзі на роботі, корисно дружити на роботі, коли треба виручити і підтримати у потрібний момент, допоможуть.

Довіра, звичайно, чудово, і Тамара завжди чоловікові довіряла, його телефон в руки взагалі не брала, не те що повідомлення там читати. Але в цей раз вирішила заглянути, душа не на місці була.

І що вона там побачила? Так, спілкування далеко не любовне, більше схоже на дружнє. Тільки ось хвиля обурення нікуди не зникала, коли Тамара побачила там свої фото та відео в їх листуванні.

Фото, коли вона вранці без макіяжу, сонна і кудлата. І його підпис: “І ось таку картину я спостерігаю щоранку, уяви собі тільки!”

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩