– Одружився з жінкою та ще з дитиною? Ганьба! З його-то можливостями? Так у нас всі на роботі над ним сміються!

 

У моєї знайомої Олі непроста ситуація. Уже кілька місяців вона зустрічається з хлопцем. Відносини серйозні, навіть про весілля подумували. Загалом, все було добре, поки дещо не відбулося.

На новорічних канікулах їх запросив в гості колега Оленого нареченого. Гостей було багато, тому зібралися в заміському будинку.

Колега недавно одружився, причому на жінці з дитиною від попереднього шлюбу. Своїх дітей у сім’ї поки немає, але вони через це не відчували себе менш щасливими. Колега прийняв чужу дитину як свою.

Друзі весело провели час, хтось залишився ночувати, але Оля з нареченим вирішили все ж повернутися додому.

По дорозі Оля поділилася з нареченим своїми враженнями про господарів будинку, і зокрема про те, як його колега добре ладнає з дитиною своєї дружини. І тут нареченого понесло:

– Так у нас всі на роботі над ним сміються! Взяти розведену в дружини та ще й з причепом! Ганьба! З його-то можливостями він би будь-яку підчипив!

Олю, така відповідь здивувала. Але вона списала все на те, що наречений випив, тому і ляпнув таку дурість.

Але, як відомо, що у тверезого на умі, те у п’яного на язиці. Загалом, вже кілька днів їй не дає спокою те, що сказав її наречений про свого колегу.

Через ці слова, їй вже і не хочеться створювати з ним сім’ю, але кидати його вона не поспішає, адже все інше в їх відносинах її влаштовує.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩