Я жінка прогресивна, хоч мені вже і за п’ятдесят. Вірю у науку, прогрес і медицину. А от свекруха всю родину у сердньовіччя тягне! Ви тільки уявіть – змушує мого чоловіка, тобто свого сина, лікувати ковід уриною! Ото прибемкана! Не знаю, як на неї вплинути. Ну, свого часу цей засіб допоміг мені відновіти і відрости волосся, але ж не вірус сечею лікувати

Я жінка прогресивна, хоч мені вже і за п’ятдесят. Вірю у науку, прогрес і медицину. А от свекруха всю родину у сердньовіччя тягне! Ви тільки уявіть – змушує мого чоловіка, тобто свого сина, лікувати ковід уриною! Ото прибемкана! Не знаю, як на неї вплинути. Ну, свого часу цей засіб допоміг мені відновіти і відрости волосся, але ж не вірус сечею лікувати!

Крім того, свекруха, яка живе з нами, щосуботи заставляє сіллю хату вимивати, щоб вигнати нечисть з будинку, а разом з нечистю – віруси, хвороби і все інше. І ми її слухаємося, бо будинок, в якому ми всі живемо (ще моя дочка з зятем і онуком) – її. і вона ось-ось має дарчу на мого чоловіка зробити, але все щось тягне. Мабуть, щоб нас усіх у кулаці тримати і свої пришелепкуваті правила всім диктувати.

4-річного онука кожного ранку змушує яйця сирі перепелині натще випити, бо це, ена її думку – панацея. яка від усього захищає.

Але ковід прийшов попри всі її старання в нашу родину, захворів мій чоловік. Ми всі поки що тримаємося.

Чоловік, Анатолій Петрович, зрозуміло, на самоізоляції, переносить у більш-менш легкій формі, консультується постійно з сімейним лікарем.

І все б нічого, якби він, юрист за професією, не перейшов на бік своєї маман! Пє оту свою ранкову рідину, ви зрозуміли яку, за графіком, який йому мама склала. Я не можу з цього всього… Сил вже немає… Від чоловіка несе цим засобом, але він вірить у його дієвість!

Ну так, коли мені було років 35, свекруха навчила мене, як сечею зміцнити волосся, і це спрацювало, але ж не ковід ними лікувати!

Я прошу Анатолія розповісти про це лікарю. але він просить мене не втручатися. Дочка з зятем взагалі від нас і всього цього абстрагувалися, але проти перепелиних яєць дочка нічого не має, каже, нехай собі Павлик п’є, поганого нычого не бцде.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩