Батьки хопця були проти шлюбу та й онук їм не був потрібен. Дівчина наполягати не стала на аліменти, просто викреслила зі свого життя всю сім’ю і стала виховувати дитину сама. Мама їй допомагала і в усьому підтримувала… Коли хлопчик вже пішов в школу, коли дівчина познайомилася з чоловіком набагато старшого за неї

 

Марина ще в школі закохалася в однокласника і так вже вийшло, що чекала від нього дитину.

Батьки хопця були проти шлюбу та й онук їм не був потрібен. Дівчина наполягати не стала на аліменти, просто викреслила зі свого життя всю сім’ю і стала виховувати дитину сама. Мама їй допомагала і в усьому підтримувала …

Йшли роки, хлопчик вже пішов в школу, коли дівчина познайомилася з чоловіком набагато старшого за неї. Дорослий, такий розсудливий і тактовний, він став для неї опорою і підтримкою в усьому. Допоміг вивчитися, підтримав, коли вона вирішила відкрити свій бізнес. Не грошима, а саме морально.

– Ти зможеш, ти молодець, у тебе все вийде!

Як часто не вистачає саме цих слів, коли намагаєшся досягти успіху…

Все вийшло, невеликий бізнес приносив дохід, а тут ще й заміж улюблений покликав. Марина погодилася відразу ж.

Весілля, дитина, про яку так мріяв чоловік, народження синочка другого і хвороба свекрухи, яку за наполяганням брата і сестри чоловіка, молода сім’я забрала до себе.

Жінці була вже за 80. В останні роки вона не особливо дружила з головою, плюс проблеми з ногами, тиск і ось, ще й інсульт. Дівчина розривалася між дітьми, чоловіком та свекрухою постійно.

Малюкові ще не було року, він вимагав уваги і часто ревів на весь голос кличучи маму, а та в цей час мила бабусю, міняла їй підгузники, одягала компресійні панчохи, давала ліки, годувала і виконувала всі її «капризи».

Чоловік як міг допомагав у вихідні, сидів з мамою сам відправляючи Марину відпочити, але все одно вона була на межі. Бабуся могла виспатися днем ​​і потім Марину мучити всю ніч, могла викликати швидку і влаштувати шоу перед лікарями, розповідаючи про те, як вона погано живе в родині сина.

У якийсь момент бабуля прийшовши на час в себе, вирішила змінити заповіт. Подзвонила старшим «дітям» і заявила, що хоче все своє майно розділити на 4 частини: три дітям і одну турботливій невісті. Ось тут дітей понесло.

Звинувачували і в тому, що вона бабусі мізки запудрити, і в тому, що вона аферистка і хоче їх обібрати, і навіть в тому, що швидше свекруха відправити хоче на той світ.

В результаті бабулю забрала до себе дочка, яка жила метрах в 500 від молодшого брата і невістки.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩