Одного разу чоловік знову затримувався з відрядження. І поки він їхав додому, мені зателефонувала невідома жінка і сказала, що у неї з моїм чоловіком все серйозно. Чоловік спокійно перекреслив 25 років нашого спільного життя і пішов до іншої, значно молодшої від мене жінки

 

Як жити, коли тебе кинув чоловік? Невже можна після цього почати життя спочатку? Про що взагалі думають чоловіки, коли йдуть з сім’ї до молоденьких дівчаток? Невже і справді вважають, що їм потрібні вони, а не їхні гроші?

Моєму шлюбу мало б виповнитися 25 років! Подумати тільки – ціле життя! Але це не враховувалося. Мій найулюбленіший чоловік на світі проміняв мене на тимчасову пустушку, яка зазіхнули на легкі гроші.

Знаю, що таке переживали багато жінок, але, тим не менше, я ніколи б не подумала, що таке станеться і зі мною. Одружилися ми студентами, жили по гуртожитках, грошей не вистачало. Потім відкрили власну фірму. Невелику, але перспективну. В результаті двадцятирічної діяльності ми змогли перетворити її у велику компанію, яка приносила хороший прибуток.

Одного разу викрила чоловіка у фальшивому відрядженні за рахунок фірми, але розборок влаштовувати не стала. Вирішила – погуляє і забуде. Напевно, даремно. Далі ставало тільки гірше. Чоловік почав нахабно затримуватися незрозуміло де, а по приходу додому ще й права свої качати.

Я довго терпіла, бо любила. Всією душею сподівалася, що це все тимчасово і скоро пройде. Багато подруг радили мені перечекати, казали, що в їхніх сім’ях теж був такий період. Ночами тихо плакала в подушку, але з ранку знову робила вигляд, що нічого не помічаю.

Так я прожила близько трьох років. Весь цей час я жила надією на те, що чоловік одумається і все стане на свої місця. Але дива не сталося!

Одного разу чоловік знову затримувався з відрядження. І поки він їхав додому, мені зателефонувала невідома жінка і сказала, що у неї з моїм чоловіком все серйозно.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩