Чоловік мій знайшов собі іншу панянку, а мене з сином покинув. Я ніколи його не шукала. Син мій виріс і одружився, як я полюбила свою невісточку, вона рідною донечкою стала мені. Якось я гуляла разом з онуком і побачила свого сина з якоюсь дівчиною, я зрозуміла в чому справа, але втекла. Невістці я нічого не розповіла, а стала чекати сина, та вона сказала, що чоловік сьогодні не прийде ночувати, на роботі затримається. Я цілу ніч не спала, а рано пішла до сина на роботу, там всі лише дивилися на мене

 

Відверто кажучи, всі ці роки я дуже пишалася собою адже, незважаючи на всі проблеми, які були в моєму житті, змогла виростити справжнього чоловіка зі свого маленького синочка. Чоловік покинув нас, коли нашому маленькому синові не було й року, він пішов до іншої жінки. Я його ніколи не шукала, та й він не виявляв ніякого бажання зустрітися зі своїм “невдалим” сімейством.

Так і жили ми. Минали роки, мій хлопчик змужнів і одружився на дуже милій дівчинці, яка змогла стати мені справжньою донькою, про яку я мріяла так багато років. Вона народила мені онука, про якого я так мріяла, якого дуже сильно люблю та шаную. Я раділа, що у них в сім’ї все так чудово складається, дуже тішилася, що у нього хороша дружина і проблем в сім’ї немає.

Та, несподівано, в один день все змінилося. Прогулюючись в парку разом з онуком, я стала свідком дуже цікавої зустрічі, яка перевернула моє уявлення про сина, як про зразкового сім’янина. На одній з терас вуличного кафе він стояв з незнайомою мені, але дуже молодою та красивою, жінкою. Я добре знаю свого сина, тому по його усмішці, поведінці, я зрозуміла, що то за жінка і в чому вся справа. Я настільки була вражена тим, що відбувається, що ледь зуміла відвести свій погляд і відійти подалі, щоб дитина не впізнала свого батька, щоб ми не зустрілися з ними, я б тоді і слова не могла б мовити. Бо я не знала, що робити та як правильно вчинити, тому вирішила не поспішати, а все продумати.

Прийшовши додому, я не змогла зізнатися невістці в тому, що побачила. Замкнувшись в собі, я чекала вечора, щоб подивитися синові в очі і задати хвилююче мене питання. Але він не прийшов додому. Невістка сказала, що у нього щось трапилося непередбачуване на роботі і йому довелося залишитися на чергуванні. Як я плакала в цю ніч, адже знала, чим це може закінчитися і де зараз моя дитина.

Я не могла зрозуміти, що його не влаштовувало в своїй дружині. Розумна, працювала на престижній роботі, завидна красуня і чудова господиня, яка ні словом, ні ділом ніколи не образила ні мене, ні вже точно його!

Мені було важко усвідомити те, що на таку зраду здатний мій син, моя власна дитина, в яку я вклала всю свою душу, всю себе. Той, кому я вірила більше всіх.

На наступний день я не витримала і поїхала на роботу до сина, щоб поговорити з ним відверто. Його роздратування не було меж. Він вперше так говорив зі мною, мовляв, не лізь туди, куди не потрібно, не псуй мені життя і не вмішуйся у мої справи. Адже це виявляється тільки його життя і його рішення, а мене воно не стосується. Але як же не стосується? Адже я теж у відповіді перед невісткою та онуком. Я їх люблю, вони моя сім’я.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩