МАКСИМ ЧАСТО ПИСАВ МЕНІ ЛИСТИ. А ЯКОСЬ НАПИСАВ, ЩО ЗНАЄ ВСЕ ПРО МОЇ ЗРАДИ. Я УВАЖНО ПРОЧИТАЛА, І ЗАПИТАЛА, ХТО Ж ЙОМУ РОЗПОВІВ. АЛЕ ЛИСТИ БІЛЬШЕ НЕ ЙШЛИ. КОЛИ МАКСИМ ПОВЕРНУВСЯ ДОДОМУ, Я БУЛА ВЖЕ ЗАМІЖНЬОЮ. ОДНОГО РАЗУ Я ЗУСТРІЛА ЙОГО ЧЕРЕЗ БАГАТО РОКІВ, І ДОСІ ПАМ’ЯТАЮ ТОЙ ДЕНЬ

 

Максим часто писав мені листи. А якось написав, що знає все про мої зради. Я уважно прочитала, і запитала, хто ж йому розповів. Але листи більше не йшли. Коли Максим повернувся додому, я була вже заміжньою. Одного разу я зустріла його через багато років, і досі пам’ятаю той день

Я вийшла заміж за зовсім не коханого чоловіка. Чому так сталося я зараз навіть не розумію, але зробила це на зло людині, яку до без тями кохаю і досі. Вийшло так, що гірше я зробила не йому, а тільки собі.

В школі я покохала Максима, з я ким ми зустрічались три роки. Після школи, Максим пішов в армію, я обіцяла його дочекатись. Як і обіцяла, слово своє стримала, нікуди не ходила, не відвідувала жодної вечірки, на які мене часто запрошували, в сільський клуб також не ходила. Ми писали один одному листи майже щодня. І ось, в одному з листів, Максим написав, що хтось з його друзів сказав, що я зустрічаюся з іншим. Я була в розпачі, зразу йому відписала і в листі, пояснила, що кохаю тільки його і, що у мене крім нього нікого нема. Я запитала, хто йому розповів такі нісенітниці, але Максим взагалі перестав мені писати.

То був дуже тяжкий період у моєму житті, я не знала, що мені робити. І не знайшовши іншого виходу, я вирішила, що якщо він так вважає, то нехай, буде по його. І нехай він, потім шкодує, що не вірив мені.

Вже через тиждень, я познайомилась з хлопцем, його звали Ігор, який приїжджав з іншого села до нашого клубу. Ми почали зустрічатись і вже через три місяці одружились. Весілля ми пишного не робили, зібрались лише найближчі. Після весілля ми оселились з його батьками, де живемо й досі.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩