ЧОЛОВІК ПОЧАВ ЗАТРИМУВАТИСЯ З РОБОТИ, ВІН ВІДКРИТО ЗРАДЖУВАВ МЕНІ І НЕ ПРИХОВУВАВ ЦЬОГО. ОБІЦЯВ ВІДПРАВИТИ МЕНЕ НАЗАД В МОЄ СЕЛО, ЯКЩО МЕНІ ЩОСЬ НЕ ПОДОБАЄТЬСЯ. ПОВЕРТАТИСЯ ДОДОМУ МЕНІ БУЛО СОРОМНО, ТОМУ Я ПОЇХАЛА В ІТАЛІЮ НА РОБОТУ. В ІТАЛІЇ Я ПРОБУЛА ЧОТИРИ РОКИ. ЗА ЦЕЙ ЧАС Я НАВЧИЛАСЯ САМА ДБАТИ ПРО СЕБЕ І ЗАРОБЛЯТИ НА СЕБЕ. ЧОЛОВІК ПОДАВ НА РОЗЛУЧЕННЯ, АЛЕ Я ЗОВСІМ ЦИМ НЕ ПЕРЕЙМАЛАСЯ. З НИМ ЖИТИ Я БІЛЬШЕ НЕ ПЛАНУВАЛА

Я, як і більшість дівчат, завжди мріяла про принца на білому коні. Родом я з села, з звичайної родини. Надзвичайних здібностей до навчання я теж не мала, зірок не ловила. Після школи я поїхала в місто поступати в училище, вчитися на перукаря. Після закінчення я швидко знайшла роботу і почала з задоволенням працювати. У мене це добре виходило, дуже швидко я назбирала свою клієнтську базу.

Колектив у нас був хороший. Зі мною в одній зміні працював Олександр, дуже здібний хлопчина, теж майстер-перукар, який подавав великі надії. Невдовзі ми почали з ним зустрічатися, навіть вже замислювалися про створення сім’ї. Але, одного разу до нас в перукарню зайшов Петро, він був віп-клієнтом. Молодий, доглянутий чоловік на шикарній іномарці. Не знаю чому, але цей чоловік звернув на мене увагу.

Після кількох зустрічей, я зрозуміла, що Петро – чоловік моєї мрії. Він володів привабливою зовнішністю і винятковими манерами. З ним я відчула себе справжньою принцесою. Мені заздрили всі дівчата. Мама не могла натішитися, що доля її доньки так вдало складається. Я без вагань розлучилася з Олександром, який благав мене не йти від нього. Я вірила, що лише з Петром мене чекає світле майбутнє, але якби я знала, як я тоді помилялася.

Все змінилося після нашого весілля. Петра наче підмінили, він почав себе вести абсолютно по-іншому. Він дозволяв собі кричати на мене, обзивати, говорити, що я “ніхто” і що він взяв мене практично з вулиці. Одного разу він навіть підняв на мене руку.

Потім стало ще гірше – чоловік почав затримуватися на роботі, він відкрито зраджував мені і обіцяв відправити мене назад в моє село, якщо мені щось не подобається.

Повертатися  додому мені було соромно, тому я терпіла. У мене дуже сильно погіршився стан здоров’я. На свого принца мені було противно навіть дивитися.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩