СЕСТРА ЧОЛОВІКА ПОПРОСИЛА НАС, ЩОБ МИ ВЗЯЛИ ДО СЕБЕ ЇЇ ДОНЕЧКУ НА ТИЖДЕНЬ. УЖЕ ПРОЙШЛО ПІВ РОКУ, А ДИТИНА ПРОДОВЖУЄ ЖИТИ У НАС. НАТАЛЯ НЕ ПРИНОСИТЬ НІ ГРОШЕЙ, НІ ПРОДУКТІВ. АЛЕ НАЙГІРШЕ НАС ЧЕКАЛО ПОПЕРЕДУ

 

Сестра чоловіка попросила нас, щоб ми взяли до себе її донечку на тиждень. Уже пройшло пів року, а дитина продовжує жити у нас. Наталя не приносить ні грошей, ні продуктів. Але найгірше нас чекало попереду

У сестри мого чоловіка – Наталі, особисте життя не склалося. В неї є донька Марина, але чоловік її покинув щойно дитина з’явилася на світ. Звісно, що їй було важко, ми з чоловіком допомагали як могли. І дитину вона нам часто залишала, тому, що мусила багато працювати. То продуктами їй допомагали, то фінансами – ну чим могли. В нас також є дитина, хлопчик Денис, зараз йому сім років, а Марині щойно виповнилося 6.

Якось, Наталя в черговий раз попросила щоб ми доглянули за Мариною тиждень, але несподівано для мене, це затягнулося вже на пів року. Марина  живе у нас шостий місяць, поки її матуся посилено займається облаштуванням власного особистого життя. Спочатку Марина чекала маму – важко було дивитися, як дитина годинами стоїть біля вікна, а потім, мабуть, звикла і навіть перестала запитувати, коли вона прийде. Ми люди небідні, тому Наталя вирішила, що приносити продукти і давати гроші на забезпечення дитини не потрібно. Іноді, правда, приносила солодощі.

Її співмешканець виправдовувався тим, що просто не може возити Марину до школу кожен день, хоча сам працює в іншому місті і щодня їздить на машині за 50 кілометрів від будинку до свого офісу. Цей підприємець навіть не допомагає Наталі. Не розумію, чому вона взагалі з ним живе. Судячи з усього дитина йому не потрібна, допомоги нуль, тоді навіщо такий чоловік?

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩