НІНА І ВАЛЯ ПОЗНАЙОМИЛИСЯ ЩЕ В МОЛОДОСТІ, КОЛИ ЧЕКАЛИ ДІТОК, ЯКІ З’ЯВИЛИСЯ В ОДИН ДЕНЬ. У НІНИ – СИН, У ВАЛІ – ДОНЬКА. ПІСЛЯ ЦЬОГО ТАК І ПОВЕЛОСЯ: РАЗОМ ГУЛЯЛИ З КОЛЯСКАМИ, РАЗОМ ВІДВЕЛИ ДІТЕЙ В ШКОЛУ. А ПОТІМ ЩЕ Й В ОДИН РІК РОЗЛУЧИЛИСЯ ЗІ СВОЇМИ ЧОЛОВІКАМИ. МИНУЛО БАГАТО РОКІВ, І У ВАЛЕНТИНИ НА СВІТ З’ЯВИЛАСЯ ОНУЧКА. І ЇХ СПІЛКУВАННЯ ЗГОРНУЛОСЯ. НІНА НЕ МОГЛА ЗРОЗУМІТИ ПРИЧИНИ, І ЯКОСЬ ВВЕЧЕРІ ЗАТЕЛЕФОНУВАЛА ПОДРУЗІ

 

Ніна і Валя познайомилися ще в молодості, коли чекали діток, які з’явилися в один день. У Ніни – син, у Валі – донька. Після цього так і повелося: разом гуляли з колясками, разом відвели дітей в школу. А потім ще й в один рік розлучилися зі своїми чоловіками. Минуло багато років, і у Валентини на світ з’явилася онучка. І їх спілкування згорнулося. Ніна не могла зрозуміти причини, і якось ввечері зателефонувала подрузі

Ніна на старості років вже шукає собі іншу подругу. Валя тепер ходити до знайомих немає часу. Вона тепер справжня бабуся.

Сусідки-пенсіонерки Ніна і Валя дружили з юності: познайомилися ще коли діток чекали обоє, ще й в один день народили, одна сина, друга дочка. Після цього так і повелося: разом гуляли з колясками, разом відвели дітей в школу. Ще було таке співпадіння, що й в один рік розлучилися зі своїми чоловіками.

А вже після того, як обидві вийшли на пенсію, спілкування подруг стало ще ближчим та частішиме: вони постійно телефонували одна одній, зустрічалися мало не щодня, підтримували постійно одна одну, частенько ходили в кіно.

А потім донька Валі вийшла заміж, у неї з’явилася на світ мила донечка, і спілкування подруг якось само по собі згорнулося.

Дочка з чоловіком живуть окремо від Валі. Але жінка в них днює і ночує. Все допомагає. Пере, прибирає, готує їсти, гуляє з онучкою на вулиці, поки донька відпочиває.

Та й спілкуватися Ніни з подругою стало проблематичним. Валентина наче сама раптом перетворилася в молоду матусю. Розповідає про онучку все: як поїла, коли спати лягла, якими підгузками краще користуватися, а який розвиток варто обрати. Ніна думала, що це все з часом пройде, натішиться дитям та й все, набридне в такому віці щодня мити підлогу і готувати на цілу родину. Але пройшли місяці, потім роки, а Валентина вся в турботах, вся в своїх дітях. Вже й онучку до школи сама водить, щоб батьки могли відпочити.

Валентина завжди казала Ніні:

– Ось почекай, буде у тебе онук, тоді ти мене зрозумієш!

Свого першого онука Ніна чекала довго – син одружуватися не поспішав, потім одружився, але з дитиною у молодих не виходило. Нарешті, диво сталося, згодом Ніна дізналася, що невістка чекає дитину. І пів року тому народила прекрасного здорового хлопчика. Звичайно, всією сім’єю чекали, турбувалися, переживали. І всі дуже зраділи, що все склалося якнайкраще.

І ось ніби відносини з молодими у Ніни хороші, і під час того, як невістка чекала дитину, вона допомагала невістці у міру сил – та лежала майже всі дев’ять місяців. Але до онука Ніну щось тягне не особливо. Вона не відчуває якогось рідного потягу до хлопчика. Є, тай є.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩