ВІРА ДОПОМАГАТИ СВЕКРУСІ НЕ ХОЧЕ, ТАК І КАЖЕ ПРЯМО: – ЯКЩО МАМІ МОЇЙ ЩОСЬ ТРЕБА, МИ З ЧОЛОВІКОМ ЗРОБИМО ДЛЯ НЕЇ ВСЕ. А СВЕКРУХА НЕХАЙ І НЕ СПОДІВАЄТЬСЯ, НЕХАЙ ЗГАДАЄ МИНУЛЕ

 

Віра допомагати свекрусі не хоче, так і каже прямо: – Якщо мамі моїй щось треба, ми з чоловіком зробимо для неї все. А свекруха нехай і не сподівається, нехай згадає минуле

– На сьогоднішній день я вже дуже добре знаю, що я допомагати своїй свекрусі в старості не збираюся. Нехай навіть не сподівається! – каже моя подруга Віра. – І вважаю, що у мене перед нею совість буде чиста. Я їй взагалі нічого не винна. Вона мені за 15 років не допомогла одного разу! Дитя жодного разу на руки моє не взяла. Все життя свекруха повторювала, що вона не зобов’язана нікому і нічим. Тепер я думаю, можливо вона має рацію – не зобов’язана. Тільки я теж тепер нічим їй не зобов’язана. Ось так! Ми були молоді і нам було важко, але після весілля свекруха від нас відмежувалася.

У Віри двоє дітей, квартира, за яку виплатили кредит зовсім недавно, наполегливо багато років працюючи удвох з чоловіком. Віра впевнена, що їм вдалося виплатити кредит, лише дякуючи її мамі.

Ні, мама не допомагала матеріально – вона просто взяла на себе двох їхніх дітей у віці двох і трьох років, і з ранку до ночі возиться з ними, тепер уже школярами, до сих пір: зустрічає, проводжає, водить на різні гуртки, годує, коли донька з зятем на роботі.

Віра ж з чоловіком всі ці роки мають можливість спокійно працювати і заробляти. А її свекруха весь цей час жила лише для себе.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩