Я ВЗЯЛА КРЕДИТ, ЩОБ КУПИТИ ЗЯТЮ МАШИНУ. А ЯКОСЬ Я ПОВЕРНУЛАСЯ ДОДОМУ І ПОЧУЛА РОЗМОВУ ЗЯТЯ З ДОНЬКОЮ. «СКІЛЬКИ ВОНА ЩЕ ТУТ БУДЕ ЖИТИ? Я Ж КАЗАВ ТОБІ, ЩО БІЛЬШЕ НЕ ВИТРИМУЮ ЇЇ». ЗАМІСТЬ ТОГО, ЩОБ МЕНЕ ЗАХИСТИТИ, АНЯ СКАЗАЛА, ЩО ЗАЛИШИЛОСЯ ЩЕ НЕДОВГО, І ЩОБ МАКСИМ ЩЕ ТРОХИ ПОТЕРПІВ, АДЖЕ Я КУПУЮ ДОДОМУ ПРОДУКТИ І КРЕДИТ ДОПОМАГАЮ СПЛАЧУВАТИ

 

Коли Аня зрозуміла, що вдруге чекає дитину, була дуже щасливою, адже вони з чоловіком давно про це мріяли, старшій донечці нещодавно виповнилося 10 років.

Аня з Максимом познайомилися в столиці, почали зустрічатися, одружилися, стали жити на знімній квартирі. Аня родом з невеликого села. Батька у неї вже давно немає, а мама, хоч і на пенсії, але ще працює.

Та коли народилася друга донька, подружжя відчуло гостру нестачу грошей, тому сидіти в декреті Аня не могла. Вони вирішили, що попросять маму, щоб та на певний час переїхала до них і допомогла їм з дитиною.

Мама погодилася, хоч і не дуже ще хотіла кидати роботу. Аня повернулася працювати в магазин, в якому продавала до декрету. Цих грошей вистачало і на продукти, і на часткову оплату житла. Справи пішли вгору, вдавалося навіть відкладати певну суму з зарплати чоловіка.

Максим спочатку не хотів, щоб теща переїжджала до них, але дивлячись на те,  як ідуть справи, заспокоївся і навіть був задоволений. З часом він почав говорити Ані, що їм потрібна машина, і що нехай теща візьме на себе кредит. Аня переконала маму, що це тільки формальність, виплачувати кредит будуть вони самі.

Але після покупки машини, зять сильно змінив своє відношення до тещі. Тепер його дратувало все, що вона робила. Він прискіпувався до кожної дрібниці, вдома почалися сварки.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩