МИ З ЧОЛОВІКОМ ПОВІРИЛИ СВЕКРУСІ, І ВЗЯЛИ КРЕДИТ НА КВАРТИРУ. КВАРТИРУ СВЕКРУХА ОФОРМИЛА НА СЕБЕ, А МИ ЩОМІСЯЦЯ НОСИЛИ ГРОШІ В БАНК. КОЛИ МИ ВНЕСЛИ ОСТАННІЙ ПЛАТІЖ, ПРИЙШЛИ ДО СВЕКРУХИ НА РОЗМОВУ. ТА НІ В ДОМА, НІ НА РОБОТІ ЇЇ НЕ БУЛО. ПРО ЇЇ НОВОГО ЧОЛОВІКА МИ ДІЗНАЛИСЯ ВІД ЛЮДЕЙ, ТЕПЕР ПРО КВАРТИРУ ВОНА Й ЧУТИ НЕ ХОЧЕ

 

Ми з чоловіком повірили свекрусі, і взяли кредит на квартиру. Квартиру свекруха оформила на себе, а ми щомісяця носили гроші в банк. Коли ми внесли останній платіж, прийшли до свекрухи на розмову. Та ні в дома, ні на роботі її не було. Про її нового чоловіка ми дізналися від людей, тепер про квартиру вона й чути не хоче

З Назаром ми одружилися 9 років тому. З житлом на той момент що в мене, що в чоловіка було скрутно, тому ми для початку орендували однокімнатну квартиру. Через рік я дізналася, що скоро стану мамою і жити на орендованій однокімнатній квартирі зовсім не хотілося.

Ми вирішили взяти квартиру в кредит, але виявилося, що з якихось причин нам в банку відмовили, чи то заробітна плата мала, чи ще по якійсь іншій причині, але кредит нам не дали, ходили ми і в інші банки, але результат той-же.

І тут на допомогу нам прийшла свекруха. Сказала, що вона, як приватний підприємець, може взяти кредит на себе, але виплачувати будемо ми. Я на той момент дуже зраділа такій щедрій пропозиції, аж полюбила свою свекруху. Ми внесли перший внесок, свекруха оформила на себе кредит, але ж і квартира в цьому випадку належала їй. Тоді я про це не думала, та й свекруха пообіцяла, що коли все виплатимо, вона перепише квартиру на сина.

І ось нарешті ми заїхали в довгоочікувану, свою, власну квартиру в новобудові. Радості моїй не було кінця. Назар зі своїм другом зробили дуже гарний ремонт, його друг майстер на всі руки, купили нові меблі і квартира просто сяяла. Я була дуже щаслива.

Йшов час, в нас з’явився маленький синочок, з його появою виплачувати кредит стало значно важче, але ми справлялись. Минуло 5 років. Кожного божого місяця ми платили банку. Це був важкий час, коли пів зарплати на карту свекрусі і сидимо на гречці та вермішелі. Як би там не було, але кінець-кінців виплатили.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩