ОДНОГО ДНЯ МАРІЯ ЗАТЕЛЕФОНУВАЛА СИНОВІ І ПОСКАРЖИЛАСЯ, ЩО ЇЙ ВАЖКО ЖИВЕТЬСЯ НА ОДНУ ПЕНСІЮ: ПРОДУКТИ КОШТУЮТЬ ДУЖЕ ДОРОГО, КОМУНАЛКА З’ЇДАЄ ВСІ КОШТИ. ОСЬ ЧОБІТКИ ЗИМОВІ ПОТРІБНО КУПИТИ, А В НЕЇ ГРОШЕЙ НЕ ЗАЛИШИЛОСЯ. А НАСТУПНОГО ДНЯ СИН З НЕВІСТКОЮ ПРИЇХАЛИ ДО МАТЕРІ. ПРИВЕЗЛИ ЦІЛІ ПАКУНКИ З РЕЧЕМИ, ЩЕ Й ЗИМОВІ ЧОБІТКИ. КУРТКИ, СВЕТРИ, ТУФЛІ, ДЖИНСИ І КРОСІВКИ. МАРІЯ РАДІСНО РОЗПАКУВАЛА ПАКЕТИ, АЛЕ ПОБАЧИЛА, ЩО ВСІ РЕЧІ ВЖЕ НОШЕНІ. ВОНА ЗМОВЧАЛА, ТА КОЛИ НЕВІСТКА НАСТУПНОГО РАЗУ ПРИНЕСЛА ЇЙ РЕЧІ, ВОНА ВЖЕ НЕ СТРИМАЛАСЯ: – НАТАЛЮ, Я ЗВИЧАЙНО СКРОМНО ЖИВУ, АЛЕ НЕ ХОЧУ ЗА ТОБОЮ РЕЧІ ДОНОШУВАТИ. ТИ Ж МАМІ СВОЇЙ НОВІ РЕЧІ КУПУЄШ, А МЕНІ ОЦЕЙ ВЕСЬ НЕПОТРІБ СЮДИ НЕСЕШ! НЕВІСТКА ОБРАЗИЛАСЯ ТА ЗАБРАЛА СВОЇ РЕЧІ. А ПОТІМ МАРІЇ ЗАТЕЛЕФОНУВАВ СЕРДИТИЙ СИН

 

Одного дня Марія зателефонувала синові і поскаржилася, що їй важко живеться на одну пенсію: продукти коштують дуже дорого, комуналка з’їдає всі кошти. Ось чобітки зимові потрібно купити, а в неї грошей не залишилося. А наступного дня син з невісткою приїхали до матері.

Привезли цілі пакунки з речеми, ще й зимові чобітки. Куртки, светри, туфлі, джинси і кросівки. Марія радісно розпакувала пакети, але побачила, що всі речі вже ношені. Вона змовчала, та коли невістка наступного разу принесла їй речі, вона вже не стрималася: – Наталю, я звичайно скромно живу, але не хочу за тобою речі доношувати. Ти ж мамі своїй нові речі купуєш, а мені оцей весь непотріб сюди несеш! Наталя образилася та забрала свої речі. А потім Марії зателефонував сердитий син

Нещодавно Марія вийшла на пенсію.

– Так, звісно, я не зовсім вже бідова, щоб обноски носити. Тим більше, якби ж то були речі рідної донечки, а не невістки. Вона мені геть чужа людина.

– Твоя невістка, Маріє, носить всі речі дорогі, одягає їх пару раз і все. У вас однаковий розмір, я б лише раділа, якби мені хтось віддав подібні речі, сказала якось жінці її сусідка.

Але Марія рахує це дуже принизливо доношувати чужі речі.

Синові Марії 38 років, а Марії – 61. На свої роки вона виглядає дуже доглянутою. Є у неї невістка Наталя. І онучка, якій майже 6. Її син з невісткою з нею ніколи не жили. Весілля зіграли ще 10 років тому, і почали збирати гроші на своє житло. Наталя з чоловіком заробляють дуже добре, і грошей їм на все вистачає. Вони ні в чому не мають потреби.

Марія завжди думала, що коли вона вийде на пенсію, син завжди допомагатиме їй. Адже діти мають таку можливість, закордон постійно їздять відпочивати по-декілька разів на рік. Вони продали квартиру свою і побудували за містом величезний будинок. А Марія все життя виховувала сина сама, і надіятися більше не було на кого.

Одного дня Марія зателефонувала синові і поскаржилася, що їй дуже важко живеться на одну пенсію, продукти коштують дуже дорого, комуналка з’їдає майже всю пенсію. Ось чобітки зимові потрібно купити, а в неї геть грошей не залишилося. А на слідуючий день син з невісткою приїхали до матері. Привезли цілі пакунки з речеми , і ще й зимові чобітки. Куртки, светри, туфлі, джинси і кросівки.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩