НАБЛИЖАЛОСЯ 8 БЕРЕЗНЯ. А 7 ЧИСЛА, В АВТОМОБІЛІ МОГО ЧОЛОВІКА, Я ЗНАЙШЛА ДВІ КОРОБКИ: ОДНА РОЖЕВА, А ДРУГА СІРА. МОЯ ЦІКАВІСТЬ ВЗЯЛА ГОРУ. ВІДКРИВШИ ПЕРШУ КОРОБКУ, Я ВІДЧУЛА СЕБЕ НАЙЩАСЛИВІШОЮ ЖІНКОЮ НА СВІТІ. ПРО ТАКИЙ ПОДАРУНОК Я МОГЛА ЛИШЕ МРІЯТИ. А КОЛИ ВІДКРИЛА ДРУГУ, ТАМ ЛЕЖАЛА ЗАПИСКА. ПРОЧИТАВШИ ЇЇ, Я МАЛО НЕ ВПАЛА. А ВРАНЦІ ЧОЛОВІК, НІЧОГО НЕ ПІДОЗРЮЮЧИ, ВРУЧИВ МЕНІ ПОДАРУНОК В РОЖЕВІЙ КОРОБЦІ

 

Наближалося 8 березня. А 7 числа, в автомобілі мого чоловіка, я знайшла дві коробки: одна рожева, а друга сіра. Моя цікавість взяла гору. Відкривши першу коробку, я відчула себе найщасливішою жінкою на світі. Про такий подарунок я могла лише мріяти. А коли відкрила другу, там лежала записка. Прочитавши її, я мало не впала. А вранці чоловік, нічого не підозрюючи вручив мені подарунок в рожевій коробці За матеріалами

Наближалося 8 березня. І 7 числа я почала готуватися. З самого ранку стояла на кухні біля плити. Готувала різні страви та салати. А пізніше, взялася прибирати, пилососити та витирати пил.

У вітальні у нас стоїть великий диван, і щоб гарно його вичистити від котячої шерсті, я завжди користуюся автомобільним пилососом чоловіка. Він дуже потужний, і, завдяки йому, я вичищаю усі щілини.

Я швиденько вийшла на вулицю і попрямувала в гараж чоловіка. Відкривши багажник і, взявши сумку з пилососом, я натрапила поглядом на новенький красивий пакетик.

На ньому був логотип відомої ювелірної фірми, що дуже мене порадувало. Я хотіла стриматися, але моя цікавість взяла гору. І я взялася розпаковувати пакет.Всередині лежало відразу дві коробочки однакового розміру. Одна рожева з  трояндами, а друга сіра з кульками.

Я відразу відкрила рожеву  і знайшла там красиву золоту підвіску.  Якраз мені під очі. І ще крихітну, складену вдвічі записочку: ” Маріє, ти моє життя, моє блакитнооке диво. Я тебе кохаб.” Який же він романтик, який же він чудовий! А я дурна така, постійно сварю його, підозрюю в будь-чому.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩