КОЛИ СИН З НЕВІСТКОЮ ПОПРОСИЛИСЯ ЖИТИ ДО МЕНЕ, Я ДАЛА ЇМ ВЕЛИКУ КІМНАТУ. НАБЛИЖАВСЯ МІЙ ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ. ТО БУВ ЮВІЛЕЙ. І Я ВИРІШИЛА ЗАПРОСИТИ РОДИЧІВ ТА ПОДРУГ. СКАЗАЛА ДІТЯМ, ЩО СТІЛ ПОСТАВИМО В ВЕЛИКІЙ КІМНАТІ. ТА СВІТЛАНА СКАЗАЛА, ЩО Я НЕ МАЮ ПРАВА ВОДИТИ ГОСТЕЙ У ЇХНЮ КІМНАТУ, АДЖЕ ТАМ УСІ ЇХ РЕЧІ. ВОНА ВІДМОВИЛАСЯ ДОПОМАГАТИ МЕНІ ПРИБИРАТИ ТА ГОТУВАТИ СТРАВИ. А КОЛИ ПРИЙШЛИ ГОСТІ, Я АЖ РОЗПЛАКАЛАСЯ ВІД ТОГО, ЩО СКАЗАЛА НЕВІСТКА

 

Коли син з невісткою попросилися жити до мене, я дала їм велику кімнату. Наближався мій день народження. То був ювілей. І я вирішила запросити родичів та подруг. Сказала дітям, що стіл поставимо в великій кімнаті. Та Світлана сказала, що я не маю права водити гостей у їхню кімнату, адже там усі їх речі. Вона відмовилася допомагати мені прибирати та готувати страви. А коли прийшли гості, я аж розплакалася від того, що сказала невістка

У моєму житті склалося так, що я свого сина ростила та виховувала сама, без чоловіка. Чоловік пішов від нас, коли Олексію було всього п’ять років. Як мені тоді було важко, не передати словами. Син тоді мало що розумів, постійно запитував, коли прийде тато.  Але, я впоралася. Добре, син з дитинства був самостійною і відповідальною дитиною.

Коли він виріс, то почав зустрічатися з Світланою. Згодом сказав, що вони вирішили жити разом. Я вирішила не втручатися в його життя. Адже йому жити з цією людиною, мені залишилося лише прийняти його вибір.

Разом вони прожили рік. А потім Світлана почала натякати на весілля. Майбутня невістка хотіла, щоб весілля було багатим. А у неї красива дорога сукня, з салону. З великою кількістю гостей, лімузином та неодмінно, з весільною подорожжю.

Але син сказав, що на пишне святкування у нього грошей немає. На таке весілля він не заробив, а брати кредит на одноразову сукню, і на те, щоб нагодувати купу малознайомих йому людей, він не буде.

Світлана, звичайно, ображалася на мого сина, навіть сварки у них були, але нічого не вийшло. У підсумку, вона погодилася просто розписатися, і відзначити цю подію в колі найближчих родичів та батьків. Ще якийсь час вони пожили на орендованих квартирах, а потім Олексій з невісткою почали проситися жити до мене. Казали, що відкладатимуть гроші на своє житло.

Квартира у мене двокімнатна. У маленькій кімнаті оселилася я, а велику кімнату я звільнила для дітей, щоб їм було зручно та просторо. Світлана відразу ж почала встановлювати там свої порядки. Переставила меблі на свій розсуд, здерла обої та перефарбувала стіни, деякі мої речі віднесли в гараж, навіть не попитавши моєї згоди на це. Так ми і прожили разом пів року. Наблидався мій день народження. У мене був ювілей, і я вирішила відсвяткувати його вдома, запросивши гостей. Багато люду я кликати не збиралася, але, щоб зізвати найрідніших людей та друзів потрібно чимало місця, щоб поставити стіл.

Стіл я вирішила накрити у великій кімнаті, де жили син з невісткою. Але Світлана була категорично проти цього. Вона заявила, що це їх кімната, заходити туди, а тим більше водити гостей я не маю права, так як там лежать усі їх речі. Ми навіть посварилися через це. Але останнє слово, було за мною.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩