СЕСТРА МОГО ЧОЛОВІКА, ЩОБ ЗІГРАТИ ВЕСІЛЛЯ В СЕЛІ, ВЗЯЛА З НАРЕЧЕНИМ ВЕЛИКИЙ КРЕДИТ. ЗАПРОСИЛИ 200 ГОСТЕЙ, ВСІ РОДИЧІ. СТОЛИ ЛОМИЛИСЯ ВІД ЇЖІ. А КОЛИ ВЕСІЛЛЯ СКІНЧИЛОСЯ, СТАЛИ РАХУВАТИ ГРОШІ, ХТО СКІЛЬКИ ПОДАРУВАВ. ТА РІДНЯ КОНВЕРТИ НЕСТИ НЕ ПОСПІШАЛА. ХТОСЬ ПРИНІС МІШОК КАРТОПЛІ, ХТОСЬ МІШОК ЦУКРУ, А ХТОСЬ ДЕСЯТОК КУРЕЙ В ХЛІВ ВПУСТИВ. НАРЕЧЕНА ЛЕДЬ НЕ ПЛАКАЛА, КРЕДИТ ВОНИ І ДОСІ НЕ ВИПЛАТИЛИ. МИ З АНДРІЄМ СТАЛИ ДУМАТИ, ЯК ЖЕ НАМ ЗІГРАТИ ВЕСІЛЛЯ, ЩОБ НЕ ЗАСТРЯГТИ В БОРГАХ. АЛЕ ДУЖЕ ШВИДКО ПРО ЦЕ ПОШКОДУВАЛИ

 

Сестра мого чоловіка, щоб зіграти весілля в селі, взяла з нареченим великий кредит. Запросили 200 гостей, всі родичі. А коли весілля скінчилося, стали рахувати гроші, хто скільки подарував. Та рідня конверти нести не поспішала. Хтось приніс мішок картоплі, хтось мішок цукру, а хтось десяток курей в хлів впустив. Наречена ледь не плакала, кредит вони і досі не виплатили. Ми з Андрієм стали думати, як же нам зіграти весілля, щоб не застрягти в боргах. Але дуже швидко про це пошкодували

Нещодавно ми зіграли скромне весілля, після якого вся рідня мого чоловіка перестала з нами спілкуватися. Навіть свекруха, яка була запрошена не може нам того пробачити.

А вся справа в тому, що мій чоловік з села, вся його рідня складає близько 300 осіб.

Коли ми з Андрієм вирішили одружитися, у нас зовсім не було грошей, ми відкладали кожні копійку, щоб зіграти хоча б маленьке весілля, на яке планували запросити лише наших батьків та найближчих людей.

За традицією у родини мого чоловіка усі відзначають дуже багате весілля, на яке запрошують усю рідню і гуляють усі майже тиждень. Але для нас то занадто дорого.

Рідна сестра мого чоловіка, коли робила весілля брала з нареченим великий кредит. У них столи ломилися від їжі. Весідлля в них не окупилося. Усі запрошені несли хто що мав. Хтось приніс на подвір’я мішок картоплі. Хтось мішок цукру. А хтось випустив в хлів десяток курей. Ось такого роду були подарунки. Сестра Андрія і досі ще той кредит не виплатила.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩