СПРАВА ТАКИ ДІЙШЛА ДО ВЕСІЛЛЯ, ЯК НЕ ПРОТИВИЛАСЯ ЦЬОМУ ЛЮБОВ РОМАНІВНА. В ТОЙ ДЕНЬ АЛЛА ВІДПРОСИЛАСЯ РАНІШЕ З РОБОТИ І ВОНИ ПОЇХАЛИ В РАЦС. І ТУТ ОЛЕГ ЯКОСЬ РОЗГУБЛЕНО СКАЗАВ: – ТИ ЙДИ, А Я ЗАРАЗ НАЗДОЖЕНУ ТЕБЕ, МЕНІ ПОТРІБНО ВІДЛУЧИТИСЯ НА П’ЯТЬ ХВИЛИН. У РАЦСІ АЛЛА ПРОСИДІЛА МАЙЖЕ ГОДИНУ – ДО САМОГО ЗАКРИТТЯ, АЛЕ ОЛЕГ ТАК І НЕ ПОВЕРНУВСЯ

 

Аллі було двадцять років коли на її горизонті з’явився Олег – симпатичний двадцятип’ятирічний хлопець. Вони почали зустрічатися і вже через чотири місяці Олег запропонував дівчині познайомитися з його мамою і запросив Аллу до себе додому.

Молода дівчина дуже хвилювалася перед зустріччю з майбутньою свекрухою. Любов Романівна зустріла їх в передпокої і глянула так на Аллу, що їй стало якось не  по собі. Далі майбутня свекруха запросила їх за стіл. Любов Романівна намагалася бути ввічливою. Вона не переставала розпитувати дівчину про її життя.

Олегу не зовсім подобалося все, що відбувається. Любов Романівна якось з тривогою глянула на сина, немов хотіла втримати його від необачного, на її думку, кроку.

По дорозі додому Алла несміливо запитала Олега: – Мені здається, я не сподобалася твоїй мамі?

– З чого ти взяла? Просто вона бачить тебе перший раз і вона завжди така серйозна.

Алла не дуже вірила відмовкам коханого, тому Олегу прийшлося зізнатися, що у Любов Романівни є на прикметі дівчина – дочка її близької подруги і вона мріє бачити свого сина і дочку подруги сім’єю. Та хлопець запевнив, що любить лише Аллу і з тією дівчиною у нього немає нічого спільного.

Справа таки дійшла до весілля, як не противилася цьому Любов Романівна. В той день Алла відпросилася раніше з роботи і вони поїхали в РАЦС. На вулиці була рання весна, сніг якраз зійшов, ще мить і вони стануть чоловіком і дружиною.

І тут Олег якось розгублено сказав: – Ти йди, а я зараз наздожену тебе, мені потрібно відлучитися на п’ять хвилин. У РАЦСі Алла просиділа майже годину – до самого закриття, але Олег так і не повернувся.

Вона зателефонувала йому на домашній номер і почула голос Любов Романівни: – Дитинко, не дзвони сюди; в Олега є дівчина. І не намагайся шукати його, він виїхав з міста.

Алла весь вечір проридала, батьки ледве заспокоїли її. А через два роки дівчина вийшла заміж за свого однокласника.

***

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩