– КОМУ ТИ ДОПОМАГАЄШ – СПИТАЛА Я У МАМИ. – ДОРОСЛОМУ СИНУ І ЙОГО БЕЗРОБІТНІЙ ДРУЖИНІ? Я БУЛА ОШЕЛЕШЕНА ТИМ, ЩО ВЕСЬ ЦЕЙ ЧАС Я ЗАБЕЗПЕЧУВАЛА НЕ ТІЛЬКИ МАМУ, А Й СІМ’Ю СВОГО БРАТА. МАМА ВІД МЕНЕ ПРИХОВУВАЛА, ЩО ГРОШІ, ЯКІ Я ЇЙ ДАЮ, ВОНА ВІДДАЄ МОЄМУ БРАТОВІ

Я сама запропонувала мамі не працювати, хотіла, щоб вона трохи відпочила. Мама уже на пенсії, але кидати роботу вона не бажала, казала, що відчуває ще себе ще цілком здатною на заробляти. Я, все-таки, вмовила маму піти з роботи, пообіцявши їй компенсувати її зарплату. Я тоді заробляла в кілька разів більше матері, плюс у мого чоловіка теж були пристойні заробітки.

Ми жили дуже добре, купили власне житло і власне авто. Могли дозволити собі поїхати відпочивати у будь-яку країну світу. Словом, ми не бідували, тому мені було зовсім не важко підкидати мамі щомісяця певну суму. Чоловік був не проти. Близько півроку все йшло за планом, але потім запити моєї матері зросли. То на одне попросить, то на інше. Я не могла зрозуміти, куди мати стільки витрачає. Джерело

Спочатку запідозрила, що вона могла влізти в якийсь кредит, і боїться мені зізнатися. Спробувала запитати у брата, але він відмовчувався, мовляв, нічого не знає. Тоді я спитала у мами напряму, в чому справа. В розмові, мама зізналася, що вона допомагає моєму братові. Частину грошей, які я їй даю, вона віддає своєму молодшому сину.

Коли я, ошелешена, запитала, чому мама так, робить, вона розплакалася і пояснила, що у брата дружина не працює, у них двоє дітей, всю сім’ю тягне на собі брат, от вона із жалості і вирішила їм допомогти.

– Кому ти допомагаєш – спитала я. – Дорослому сину і його безробітній дружині? Я була в шоці від того, що весь цей час забезпечувала не тільки маму, а й сім’ю свого брата.

Мама не розуміла мого обурення, вона вважала, що якщо я живу добре, то я зобов’язана допомагати родичам.

Я була обурена ще й тим, що дорослий, одружений брат не соромився брати гроші у літньої матері. Образилась на маму я і за те, що весь цей час вона приховувала від мене той факт, що що віддає гроші синові.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩