ПІСЛЯ ВЕСІЛЛЯ МИ З МАКСИМОМ ПІШЛИ ЖИТИ ДО ЙОГО МАМИ В НЕВЕЛИКУ ДВОКІМНАТНУ КВАРТИРУ. ЧОЛОВІК НЕ ПРАЦЮВАВ, А СВЕКРУХА ВІДМОВИЛАСЯ НАМ ДОПОМАГАТИ. ВОНА КУПУВАЛА СОБІ ФРУКТИ, МИЛА ПЕРЕД ОНУКОМ, ЧИСТИЛА, НАРІЗАЛА, І НЕСЛА ТАРІЛКУ ДО СЕБЕ В КІМНАТУ. Я НЕ ВИТРИМАЛА, ЗІБРАЛА РЕЧІ І ПІШЛА ВІД НИХ

 

Я вийшла заміж по любові, як мені тоді здавалося. Після весілля ми з Максимом пішли жити до його мами в невелику двокімнатну квартиру, але чоловік запевнював мене, що це – ненадовго. Але рік чоловік не працював, казав, що чекає нормальної роботи. Спочатку він і справді шукав варіанти, але потім зовсім розслабився, вдень спав, а ночами грав в комп’ютерні ігри.

Спочатку, поки ще були виплати на дитину, я якось тягнула. Але синові виповнилося два роки, стало зовсім складно. Чоловік все ще не працював, а свекруха відмовилася нам допомагати, сказала, що ми дорослі і це наші проблеми. Вона купувала собі фрукти, мила перед онуком, чистила, нарізала, і тарілку до себе в кімнату несла. Я так більше не витримувала: плакала, просила чоловіка на роботу влаштуватися. Джерело

Коли я зрозуміла, що чоловік мінятися не збирається, я подала на розлучення. Чоловікові повідомила про це, але він ніяк не відреагував. Коли я збирала речі, він спав, тому навіть і не помітив, як я переїхала до своєї мами. Через кілька днів я залишила сина у своєї мами і поїхала в столицю в пошуках кращої долі.

Я багато працювала, приїжджаючи на день-два до сина, хоча б раз в місяць. Чоловік, який жив неподалік, так жодного разу до сина не прийшов, хоча добре знав, де живе моя мама. Просто ні Максим, ні його мама, не були зацікавлені у зустрічах з дитиною А моя свекруха взагалі заявила: «Буде у сина нова дружина, народить нових онуків».

Десь приблизно через рік я зустріла Олега. Він дуже відрізнявся від мого колишнього чоловіка. Ми почали зустрічатися, він сам захотів познайомитися з моєю мамою і моїм сином. Незабаром Олег запропонував мені переїхати до нього, і наполіг, щоб дитина жила з ними. А потім я дізналася, що чекаю другу дитину. Олег був щасливий, хоча і мого сина він любив, як рідного.

Коли народилася донечка, я відразу вийшла на роботу, а з дитиною погодилася сидіти мама Олега. Моїй донечці якраз виповнилося шість місяців, як в моєму житті знову з’явився Максим. Не знаю, як він дізнався телефон і мою адресу, але він почав телефонувати мені, приходити до мене, коли Олега не було вдома, зустрічати мене з роботи.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩