В ТОЙ ВЕЧІР Я ВИРІШИЛА, ЯКЩО СВЕКРУХА ХОЧЕ, ЩОБ ЇЇ СИНОЧОК РОЗЛУЧИВСЯ І ПОВЕРНУВСЯ ЖИТИ ДО НЕЇ – НЕХАЙ ЗАБИРАЄ. ОДНА З ДИТИНОЮ Я НЕ ПРОПАДУ, МЕНІ МОЇ БАТЬКИ НА ПЕРШИХ ПОРАХ ДОПОМОЖУТЬ. Я НАРОДИЛА ДИТИНУ І ВІДРАЗУ РОЗЛУЧИЛАСЯ З МОЇМ ЧОЛОВІКОМ. ПРОСТО, ПОКИ Я БУЛА В ЛІКАРНІ, ВІН МЕНІ ЗРАДИВ

 

Я народила дитину і відразу розлучилася з моїм чоловіком. Просто, поки я була в лікарні, він мені зрадив.

Чоловік забирав мене з сином додому, зустрів на вході з великим оберемком квітів – моїх улюблених троянд. Але я відразу помітила, що він якийсь дивний, розгублений. Поки я з ним з’ясовувала стосунки, під’їхали свекри.

Я помітила, як свекруха дивно глянула на мого чоловіка і запитала: “Ти все вирішив, забираєш їх. А як же Світланка?”

Я стояла ошелешена, тому свекруха вирішила мені все пояснити: “Сергій йде від тебе! Оксано, ти знаєш, що я завжди вважала, що ти – не пара моєму синові. Поки ти вилежувалася пів року в лікарні, у Сергія з’явилася справжня жінка – Світлана. Вона йому підходить, як ніхто інший. Про тебе і дитину вона знає, готова почекати, поки ви розлучитеся”.

Чоловік спробував зупинити свекруху, звертаючись до мене словами: “Не слухай її, це все несерйозно. Я люблю лише тебе і нашу дитину”.

А мамі він сказав: “Ну навіщо ти так? У неї ж молоко пропаде…”

Все ще тримаючи сина на руках, я розвернулася зі словами: “З мене досить. Бачити вас всіх більше не хочу. Їдьте звідси, сама додому доберуся. А тебе щоб там не було. Речі зберу твої, потім забереш.” – повернувшись до чоловіка, додала я.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩