КОЛИ НЕВІСТКА НАРОДИЛА, Я ВІДРАЗУ ЗАПРОПОНУВАЛА ЇЙ СВОЮ ДОПОМОГУ ПІСЛЯ ВИПИСКИ, АЛЕ АННА СКАЗАЛА: «НЕ ТРЕБА, ВСЕ ЩО ПОТРІБНО, ЗРОБИТЬ МОЯ МАМА». МЕНІ ДУЖЕ ХОТІЛОСЯ ПОБАЧИТИ МАЛЮКА, ТОМУ Я ПРИЙШЛА ЧЕРЕЗ ДВА ДНІ БЕЗ ЗАПРОШЕННЯ, АЛЕ МОЇЙ НЕВІСТЦІ ЦЕ ДУЖЕ НЕ СПОДОБАЛОСЯ. ВОНА ЯВНО БУЛА НЕ РАДА МЕНЕ БАЧИТИ, ПРО ЩО Я ЗДОГАДАЛАСЯ ЗА ЇЇ ПОГЛЯДОМ. Я КІЛЬКА ХВИЛИН ГРАЛАСЯ З ОНУКОМ І ЗМУШЕНА БУЛА ЙТИ ДОДОМУ, ТОМУ ЩО НЕВІСТКА ПРИДУМУВАЛА РІЗНІ ВІДМОВКИ. ТАК ПОВТОРЮВАЛОСЯ ПОСТІЙНО, КОЛИ Я ПРИХОДИЛА. ВІД БУДЬ-ЯКОЇ МОЄЇ ДОПОМОГИ ВОНА ВІДМОВЛЯЛАСЯ ТИМ, ЩО ЦЕ ВСЕ ВЖЕ ЗРОБИЛА ЇЇ МАМА І БІЛЬШЕ НІЧОГО НЕ ПОТРІБНО

 

Коли у мене з’явилася невістка, я постійно намагалася налагодити з нею стосунки, але мені ніяк не вдавалося це зробити. Я мріяла, що буду повноцінною бабусею, допомагаючи у вихованні своїх внуків. Моя донька живе далеко, тому внука від неї я не бачила.

Тому коли я дізналася, що невістка чекає дитину, дуже втішилася. Невістку я прийняла, як рідну доньку. Намагалася любити її, догоджати у всьому, але її це лише дратувало. Джерело

Коли син сказав мені, що я стану бабусею вдруге, я щаслива ходила по дитячих магазинах і скуповувала дитячий одяг та іграшки. Перед тим, як принести і віддати це невістці, я, по старій звичці, прала і прасувала речі, акуратно складала, щоб вони вже були готовими до появи малюка.

Якось я, щаслива, принесла невістці цілий пакет дитячого одягу. Вона, без особливого інтересу закинула пакет з речами в шафу і видавила з себе «дякую». Я дуже розстроїлася, адже хоча б заради пристойності, могла б зробити вигляд, що вона рада. В той день вона навіть не запропонувала мені чашку кави, а я так хотіла посидіти з нею і поговорити. Через те, що у нас не складалися з невісткою теплі відносини, я дуже переживала.

Ще одну спробу налагодити контакт я зробила, коли невістка лежала в лікарні на збереженні. Я приготувала смачненької їжі і принесла їй, а вона відмовилася, сказавши, що їй все необхідне принесла її мама. Мені було дуже прикро і образливо, коли я забирала все назад.

Коли невістка народила, я відразу запропонувала їй свою допомогу після виписки, але Анна сказала: «Не треба, все що потрібно, зробить моя мама». Мені дуже хотілося побачити малюка, тому я прийшла через два дні без запрошення, але моїй невістці це дуже не сподобалося. Вона явно була не рада мене бачити, про що я здогадалася за її поглядом.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩