ПІЗНІЙ ДЗВІНОК У ДВЕРІ ЗМУСИВ МЕНЕ ДУМАТИ, ЩО ЦЕ ПОВЕРНУВСЯ СЕРГІЙ. АЛЕ, КОЛИ Я ВІДЧИНИЛА, ТО ПОБАЧИЛА НА ПОРОЗІ СВЕКРУХУ. ВІДРАЗУ В ДВЕРЯХ ВОНА РОЗПЛАКАЛАСЯ, Я ЗАПРОСИЛА ЇЇ УВІЙТИ. ВИЯВЛЯЄТЬСЯ, МОЛОДА КОХАНКА ЗАЛИШИЛА МОГО КОЛИШНЬОГО ЧОЛОВІКА ПРАКТИЧНО БЕЗ НІЧОГО І ТЕПЕР СВЕКРУХА НЕМАЄ ДЕ ЖИТИ

 

Коли п’ятнадцять років тому я вийшла заміж, свекруха відразу дала мені зрозуміти, що друзями ми не будемо ніколи. Ми одружилися, але у нас з Віктором не було дітей. Ми чекали довгих десять років. А потім Бог нагородив нас за чекання і синочком, і донечкою.

За ці роки, що ми жили разом, у Віктора справи добре пішли. Він був директором великої фірми, тому я могла спокійно піти в декрет і доглядати за дітьми.

Моя мама жила від нас далеко, тому не могла допомагати, а свекруха за ці п’ятнадцять років так і змінила свого ставлення до мене. В її очах я була “ніхто”, провінціалка, яка забрала її синочка. У свекрухи для нього на приміті була значно вигідніша партія.

Мій щасливий світ рухнув в одну мить. Якось я повернулася з дітьми з прогулянки додому і побачила на столі записку. Поки підходила до неї, зрозуміла, що Вікторових речей в домі немає. Він пішов від мене, а в записці написав: «Вибач мене, але я полюбив іншу. Не шукай мене, я знаю ти впораєшся сама … Повір, що так буде краще».

Я набрала номер чоловіка, але він не відповідав. Віктор просто зник з мого життя і життя наших дітей.

Я не знала ні де він, ні що з ним. Тому наважилася подзвонити до свекрухи.

– Ти сама винна, – холодним тріумфуючим тоном сказала мені свекруха. – А що ти хотіла?

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩