Я ЗАМІЖНЯ ВЖЕ 5 РОКІВ. МІЙ ЧОЛОВІК РОВЕСНИК МОЄЇ МАМИ, НАВІТЬ СТАРШИЙ НА РІК ЗА НЕЇ. ЯК ТІЛЬКИ МИ ОДРУЖИЛИСЯ, ВІН КУПИВ МАМІ ОДНОКІМНАТНУ КВАРТИРУ В ЦЕНТРІ. ЩОМІСЯЦЯ ПЕРЕРАХОВУЄ ЇЙ КОШТИ НА ПРОЖИВАННЯ, А МОЇ ПОДРУГИ НАСМІХАЮТЬСЯ З МЕНЕ

 

Сьогодні, коли я вже заміжня жінка, повертаючись у минуле, можу багато що порадити жінкам, які ще не в шлюбі. Слухайте лише своє серце, поради рідних та друзів, то звичайно добре, але правду вам скаже лише ваша душа.

У кожного своя доля. Я в шлюбі вже 5 років. Не можу сказати, що я нещасна. Це був мій свідомий вибір і він досить вдалий.

Коли я виходила заміж, я була на 5 курсі медичного університету. Мені було 23 роки, а йому 48. Він ровесник моєї мами, навіть старше на рік за неї.

Він красиво доглядав за мною, говорив правильні слова, дбав про мене. І я зважилася прийняти його пропозицію, незважаючи на різницю у віці в 25 років.

Звичайно, це рішення не далося мені дуже легко. Звісно, що я довго роздумувала і переживала. Чесно скажу, були деякі моменти, які підштовхнули мене на цей крок. Ми з матір’ю жили одні. Мій рідний батько нас покинув, коли мені навіть і року не було. Мама так і не вийшла заміж вдруге. Тягла все на собі одна. Робота, домашні справи, ще й дитя на її плечі.

У фінансовому плані ми не голодували, але і не шикували. А в той рік, мамин рідний брат захворів і мама продала нашу квартиру, щоб зібрати грошей на лікування.

Братові, дякувати Богові, стало краще, а ми залишилися без грошей зовсім за душею, і тепер ще й без квартири. Практично на вулиці. Я сильно переживала. А тут з’явився чоловік, який так галантно за мною доглядав. Ця людина мала можливість і була готова, на той час, вирішити всі мої фінансові труднощі. Обіцяв, що я не буду ні в чому мати потребу. Я погодилась. Повірте, краще жити в достатку, ніж так, як жили ми з моєю мамою останнім часом.

Мама не хотіла втручатися, хоча казала, що хіба я буду щасливою з таким чоловіком.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩