ПІСЛЯ ВЕСІЛЛЯ СВІТЛАНА ЧАСТО ЗАХОДИЛА ДО СВЕКРІВ: МИЛА, ПРИБИРАЛА, ГОТУВАЛА ВЕЧЕРЮ. ЯКОСЬ ВВЕЧЕРІ, ПОВЕРНУВШИСЬ ДОДОМУ, СІЛА І ЗАПЛАКАЛА. КОЛИ ЧОЛОВІК ДІЗНАВСЯ ПРИЧИНУ, ВІДРАЗУ ПОЇХАВ ДО БАТЬКІВ. А НАЙБІЛЬШЕ БУВ ВРАЖЕНИЙ СВЕКОР

 

Світлана нещодавно вийшла заміж. Чоловік Остап перепав їй хороший: добрий, господарський та закоханий в неї по вуха. Світлана теж була дівчиною спокійною та господиня з неї була, не дивлячись на молодий вік, дуже гарна. Молодята стали жити окремо від батьків. Після весілля, вона частенько заходила до свекрів, провідувала і допомагала батькам чоловіка.

З свекрами жила незаміжня рідна сестра Остапа. Заміжня ніколи не була тому, що ніхто не кликав. Вона та свекруха мріяли, щоб її засватав багатий чоловік, щоб дочка була прилаштована в гарне місце. Щоб у зятя була хороша посада, зв’язки, власне житло і машина.

Однак сестра чоловіка, Марія, навіть не дивилася на тих кандидатів, з якими її намагалися познайомити батьки, родичі чи знайомі.

Марія звернула увагу на старшого брата невістки, Миколу, високого, широкоплечого спортсмена з веселою посмішкою і гарними манерами. На весіллі брата, Марія не зводила очей з Миколи. Навіть наважилася його запросити до танцю, та хлопець відмовив. Він танцював з іншою. Як виявилося, у Миколи була дівчина, і звістка про це зовсім засмутила Марію.

Тому, коли Світлана приходила до свекрів, сестра чоловіка зустрічала її їдкими зауваженнями щодо того, що невістка робить: їсти несмачно варить, підлогу недолуго миє, ще й речі прати не вміє, всі плями залишаються.

– Світлано, ти знову гидоту якусь приготувала, в рот неможливо взяти! – дорікала Марія, хоча сама наминали за обидві щоки, нікому нічого не залишаючи.

А одного разу, коли Світлана прибирала, Марія їдко їй дорікнула:

– Я тобі тисячу разів говорила, що підлогу після пилососа потрібно тричі протирати ганчіркою: спочатку просто змахнути пил, потім – миючим засобом, потім – сухою чистою ганчіркою, щоб не було плям на плитці.

Світлана боялася різного роду конфліктів, тому постійно змовчувала Марії. Але це її дуже образило, і ввечері, прийшовши додому, Світлана заплакала. Вона все розповіла Остапу. Коли чоловік про все дізнався, став заспокоювати Світлану:

– Марія в житті ганчірку в руках не тримала жодного разу, що вона собі дозволяє! Мати з батьком завжди вимагали, щоб я виконував таку роботу – вона ж єдина дочка! І старша сестра, яку ми зобов’язані поважати! А ти навіщо слухалася її? Ти ж після роботи на два будинки працюєш! Чому раніше не сказала?

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩