ДНЯМИ СТЕПАН ПРИЙШОВ З РОБОТИ ЧОРНИЙ, ЯК ХМАРА І СКАЗАВ ДРУЖИНІ: – УЯВЛЯЄШ, НІНКА КВАРТИРУ КУПИЛА МИНУЛОГО ТИЖНЯ, ВИЯВЛЯЄТЬСЯ! А НАМ ХОЧА Б СЛОВО СКАЗАЛА. НІ ВОНА, НІ МАТИ ГЕТЬ НЕ ОБМОВИЛИСЯ. ОКСАНА, ЯК ПОЧУЛА, МАЛО НЕ ВПАЛА. ЯКІ Ж ДУРНІ ВОНИ БУЛИ ВСІ ЦІ 8 РОКІВ

 

Днями Степан такий загадковий з роботи прийшов. І сказав дружині Оксані:

– Уявляєш, Нінка квартиру купила минулого тижня, виявляється! А нам хоча б слово сказала. Ні вона, ні мати геть не обмовилися, якже так, наче найрідніші люди.

Нінка – це його сестра. Ніна вісім років ходила в лахмітті, що віддавав їй брат з дружиною, жила з матір’ю в її квартирі. Мама їй в усьому теж допомагала.

Вісім років тому Ніна пішла від чоловіка. Просто пішла, в чому була одягнена, взяла лише одну сумку речей з собою, з маленькою дитиною.

Родичів Степана та Ніни це зовсім і не здивувало, адже чоловік Ніни, був людиною з важким характером. Злий, впертий, запальний. А добра та лагідна Ірочка довго терпіла його вибрики. Завжди мовчала у відповідь на постійні докори, ніколи не затівала сварок. Час йшов, але нічого не змінювалося, і її терпінню прийшов кінець. Ніна повернулася до матері, і до останнього часу жила з нею.

Дружина Степана Оксана якось жалілася подрузі:

– І всі ці роки ми з чоловіком її жаліли і допомагали, як могли! Брали з собою всюди! Їдемо з друзями на шашлики – Ніну з дитиною з собою тягнемо. Продукти купуємо самі, з неї не беремо грошей зовсім, як же, вона ж самотня мама! Своїх дітей веземо в аквапарк або в цирк – і племінника запрошуємо. У парк підемо – значить, всіх на атракціонах катаємо! Брат їй не дозволяв гаманець відкрити, та й я не протестувала. Племіннику купували речі, іграшки хороші, подарунки дарували на всі свята. Вона нашим дітям – ну максимум по шоколадці на день народження приносила, на цьому й все!

Ніна ж ніколи не шикувала, жила дуже скромно. Щось смачненьке купувала тільки синові, одяг і взуття носила роками, речі для свого сина завжди брала у подруг. Не соромилася брати речі для сина і у родичів, незважаючи на те, що в родині брата одні дівчатка.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩