МИ З ЧОЛОВІКОМ ЖИЛИ В СЕЛІ. МЕНІ УСІ СУСІДКИ ЗАЗДРИЛИ. МИХАЙЛО БУВ У МЕНЕ ДУЖЕ ГОСПОДАРСЬКИМ, АЛЕ ТОДІ Я ЧОЛОВІКА НЕ ЦІНУВАЛА. З РУСЛАНОМ Я ПОЗНАЙОМИЛАСЯ НА РОБОТІ. СКАЗАВШИ МИХАЙЛОВІ, ЩО НАМ ДАЛИ ПУТІВКИ В САНАТОРІЙ, Я ГАЙНУЛА З РУСЛАНОМ ДО МОРЯ. КОЛИ ПРИЇХАЛА ДОДОМУ ЧЕРЕЗ ТИЖДЕНЬ, ЗІЗНАЛАСЯ ЧОЛОВІКОВІ, ЩО У МЕНЕ Є ІНШИЙ. Я ПОПРОСИЛА МИХАЙЛА, ЩОБ ДІТИ ПОЖИЛИ З НИМ, ЗІБРАЛА РЕЧІ І ПІШЛА ДО РУСЛАНА. МИНУЛО 3 МІСЯЦІ, І ПОТРІБНО ЗАБИРАТИ ДІТЕЙ, АЛЕ РУСЛАН ЗАГОВОРИВ ЗОВСІМ ПО-ІНШОМУ

 

З Михайлом ми одружені вже дванадцять років. Він добрий, чуйний, ніколи не давав приводу для ревнощів, гарний господар та й взагалі, про такого чоловіка можна тільки мріяти. В нас є двоє чудових дітей, Олексію 9 років, а Насті – 7. Михайло сам, своїми руками збудував чудовий двоповерховий будинок, нам всі в селі заздрили. І наче мене все це влаштовувало, здавалося б, що ще треба, живи собі і насолоджуйся тим, що маєш. Коли подруги скаржилися, що їхніх чоловіків практично немає вдома, у мене такої проблеми не було.

Але з часом я почала нудьгувати, мені хотілося більше життя, якихось подорожей, якоїсь спонтанності дій. За весь час нашого спільного життя, ми лише два рази їздили до моря відпочивати. То будівництво будинку, то господарство, то грошей нема, то діти малі були, коротше все в нас ніяк не виходило. Але ж люди якось їздять.

Я тоді працювала медсестрою в райцентрі. До роботи доводилось їздити за 40 кілометрів, але графік у мене доба через дві, тому робота мене влаштовувала. І ось на одній зі змін, я випадково познайомилась з гарним чоловіком. Звали його Руслан, він приходив відвідувати свою матір. Якось  він запросив мене після роботи в кафе, ми поснідали, поспілкувались і я зрозуміла, що закохалась, щось у ньому було особливе, щось притягувало як магніт.

В Руслана була велика простора квартира, гарна машина, свій невеликий бізнес, він часто їздив відпочивати за кордон. Я з молоду мріяла жити в місті, їздити на відпочинок, ходити в модні клуби брати від життя якомога більше. І тоді я вирішила, що це моя доля. Що якщо я хочу щось зінити в своєму житті, то потрібно це робити саме зараз.

Звичайно, мені було соромно перед чоловіком, але нові стосунки просто зводили з розуму. Наші з Русланом відносин розвивалися швидко. Він щодня писав мені в соціальних мережах, підвозив з роботи до села. Через місяць ми вирішили з’їздити на море. Чоловікові я сказала, що на роботі є путівки лише для працівників і лише на одну особу. Михайло не заперечував, відпустив мене на відпочинок без зайвих питань.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩