Мій коханий говорив мені, що будемо жити разом, орендувати квартиру, він забере мого сина. Коли я пішла від чоловіка, він сказав, що на даний момент нічого не виходить. Попросив почекати. Довелося орендувати кімнату самій

 
 

Розлучилася я з чоловіком зовсім недавно, півроку тому. Причиною розлучення стала моя невірність. Мені просто набридло бути поруч з ним, так як він мене не чув і не хотів нічого змінювати. Я зустріла чоловіка, він здавався мені повною протилежністю чоловіка: сміливий, рішучий, уважний, чарівний. Якщо з чоловіком ми практично не спілкувалися, то з новим коханим могли розмовляти дні і ночі на проліт.

Я не могла приховувати від чоловіка, що у мене інший, і в один з днів все розповіла йому. Чоловік сказав, що здогадувався, але не хоче мене втрачати, тому готовий пробачити. Я сказала – ні, хочу змін і йду до коханої людини. Подала на розлучення. І тут почалося найцікавіше.

Мій коханий говорив мені, що будемо жити разом, орендувати квартиру, він забере мого сина. Коли я пішла від чоловіка, він сказав, що на даний момент нічого не виходить. Попросив почекати. Довелося орендувати кімнату самій. Хоч одне добре, що він оплачував її.

Так як це не окреме житло, а лише кімната в будинку, сина я забрати не могла, там ще жили люди, та й господиня була проти. Довелося залишити його з чоловіком.

Спочатку все було добре. З господинею будинку я домовилася, що буду забирати сина на вихідні, тому дитина два дні в тиждень була зі мною. Коханий годував обіцянками, говорив, що скоро все буде добре. Я вірила. Але проходили місяці і нічого не змінювалося.

Після розлучення син залишився з чоловіком, забрати в кімнату я його не можу. Окрему квартиру орендувати не виходить. Мені просто не вистачає грошей. Мої батьки живуть далеко від мене, допомогти не можуть. Я почала тиснути на коханого чоловіка, але рухів з його боку немає.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩