Може у нього і були якісь відносини, але я не знала про них нічого. А тут, прям забігав! Він почав знайомитися з жінками, кілька разів ходив на побачення. Я його просто не впізнавала, але в той же час, була дуже рада за нього

 

Кілька років тому мої батьки розлучилися. Скажу чесно, що до цього все і йшло, і таке рішення не було ні для кого дивним. Не можу сказати, що мама і тато погано жили. Ні, у них було тихе і спокійне життя. Саме надмірний спокій в сімейному житті і став, на мою думку, причиною розставання.

Моя мама, по натурі, дуже весела, життєрадісна і енергійна. Бачили б ви її в молодості! Красива, яскрава, гучна! Я пам’ятаю її такою, коли була маленькою. Вона завжди була в центрі уваги. Душа компанії, одним словом. Але з часом, це веселощі кудись зникло. Були звичайні сірі будні, рутина, домашні клопоти. Мені здається, що з роками мамина сімейне життя стала нудним. Ніяких веселих компаній більше не було. Життя просто текло і посіріло.

У той же час, мій батько був цілком задоволений всім. Він не дуже любив весь цей шум і гулянки в домі. Йому якраз більше подобався неспішний і повільний хід спільного життя.

Зрештою, батьки почали все частіше не знаходити спільної мови. Мама скаржилася, що тато цілими днями лежить на дивані. А батько на те, що вона чіпляється до нього через дрібниці. Кілька років таких непорозумінь привели до розлучення. Ніяких сцен і жалю. Все було тихо і мирно. Кожен почав своє життя відповідно до своїх уподобань.

Через якийсь час у мами з’явився чоловік. Я знайома з ним – цілком пристойний і солідний мужчина. А головне, він дуже підходить моїй мамі. Такий же активний і веселий. Вона завжди сміється поруч з ним. А він, вічно придумує їм якісь розваги. Я була всім задоволена. Нарешті моя мама щаслива! Знаєте, може це дивно, але я дуже спокійно пережила їх розлучення. Може тому, що була вже досить дорослою. А може через те, що бачила їх відносини один з одним і розуміла, що вони не щасливі разом. Загалом, я була рада, що особисте життя моєї мами почало налагоджуватися.

Ось тільки мій батько якось дивно відреагував на новини про особисте життя колишньої дружини. Я не помічала, щоб він особливо цікавився цим питанням або ревно ставився до неї. Ось тільки коли тато почув, що мама не одна і щаслива, він почав активно підшукувати собі жінку.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩