Я часто телефоную своїм свекрам потайки від чоловіка. А одного разу позичила у свекрухи гроші, а чоловікові сказала, що взяла їх у подруги. Та якось він зустрів її і дізнався, що це не правда. А коли повернувся додому, я мала з ним серйозну розмову. Навіть згадувати той день не хочеться

 

Щось в сім’ї у нас не заладилося зовсім останнім часом, зараз у нас з чоловіком, Дмитром, фінансові труднощі зараз. Вірніше, труднощі були завжди, просто зараз вони трохи погіршилися, на превеликий жаль. Думаю, багато хто з вас мене зрозуміють. У наш час це досить поширена ситуація.

Так ось, коли ситуація стала зовсім важкою, я вирішила звернутися до батьків Дмитра. Справа в тому, що мій чоловік давно не спілкується зі своїми мамою та татом. Колись вони посперечалися серйозно, і чоловік припинив будь-які контакти зі своїми татом і мамою. Більш того, заборонив і нам з дітьми розмовляти і бачитися з ними.

Ось уже кілька років ми не спілкуємося і не зустрічаємося разом, як колись. Вірніше, Дмитро так вважає. Але, насправді, я частенько телефоную своїм свекрам потайки, а іноді, навіть забігаю в гості на якийсь час, коли Дмитро про це не знає. Розумієте, мені шкода їх. У мене зі свекрами завжди були гарні відносини, онуків своїх вони теж дуже люблять.

Але після тієї суперечки з сином вони позбавлені будь-якого спілкування з рідними їм людьми. А вони так цього хочуть! Знаю, що мої свекор та свекруха намагалися примиритися з Дмитром, але він залишився непохитний, я сама його не розумію. Невже не можна вибачити тата з мамою, вони вже не молоді? Дорогоцінний час може бути втрачено.

Їх суперечка здається мені дріб’язковим – свого часу батьки не дали синові грошей, щоб він відкрив свою власну справу, яку він хотів відкрити багато років, завжди мріяв про це. Вони вважали цю затію поганою ідеєю. Але мій чоловік не зміг спокійно прийняти відмову, і перестав спілкуватися з ними відразу ж. Я думаю, що давно вже пора забути про ту ситуацію, адже батьки, якщо чесно, ні в чому не винні, але мій чоловік не хоче ніяк поступатися. Ось так і живемо.

Так ось, коли з грошима стало зовсім проблематично у нас, я попросила в борг у батьків свого чоловіка. Я знала, що вони з радістю допоможуть нам, адже щиро усією душею бажають нам добра. Мій чоловік довго не наважувався позичати, але, врешті-решт, був змушений зробити це.

Знаєте, чоловіча гордість не дозволяла йому звернутися до своїх батьків, бо вони йому колись відмовили, коли він просив їх про допомогу! Природно, я не сказала, що гроші нам дали його батьки. Я сказала неправду, що взяла в борг у подруги, і він повірив мені відразу ж. Але, через деякий час весь мій задум розкрився.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩