Раніше Галка з чоловіком приходить ввечері на вечерю – завжди щось приносили: то курочку запечуть, то салатик, то десерт. Тепер же з порожніми руками. Раніше Галка в суботу вранці дзвонила – приходь кави пити, і я йшла в халаті. Тепер дзвонить – приходь на каву, тільки купи сир який-небудь, бажано хороший. Подруга геть знахабніла вже, але не хочу її образити

 

Галка – моя шкільна подруга. Я не вважаю її най-най, це місце зайняв чоловік, але все ж близька людина. Так вийшло, що кілька разів в житті я їй радила, як вчинити. Наприклад, вони з чоловіком шукали квартиру, вибирали зручний для проживання район.

Ми саме переїхали в новий мікрорайон, і я знала, що наші сусіди по під’їзду продають свою квартиру – тільки в’їхали в однушку, як виявилося, що дружина чекає двійнят, ось вони в терміновому порядку продавали своє свіжовідремонтоване гніздечко. А Галка саме шукала однокімнатну! Тим більше, район новий, ціни на житло низькі, тому що немає ще шкіл, садочків, поліклінік, але Галки це і не треба було.

Коротше, вона за моєю наводкою купила вдало квартиру і ще гроші залишилися на дачу. Знову ж, за збігом обставин, в нашому садовому товаристві продавався симпатичний будиночок – діти продавали дачу матері. Як не підказати?

Потім робота. Нам в фірму потрібен був співробітник, щось типу завгоспа – жінка, яка буде завідувати канцтоварами, прибиральницями, меблями, замовленням води, мила, туалетного паперу і так далі. Робота тільки здається незапорошеною, насправді складна, тут треба бути уважною, відповідальною, вміти планувати, шукати, де дешевше замовляти. Галці робота підійшла, вона мені мільйон раз спасибі сказала.

Потім навіть свого чоловіка підтягла, він працює другим водієм у нас (у директора персональний, а другий водій возить нас – бухгалтерів, юристів, що привезти, відвезти). До слова, я не навмисне її підтягувала до себе. Просто коли у вас запитують – я шукаю роботу/квартиру/машину/хороший готель в Туреччині, не знаєш випадково? звичайно, в першу чергу ви згадаєте про те, що вам близько – про свою роботу, хто із знайомих продає машину, особистий відпочинок в Туреччині і так далі. Не будете ж ви переглядати оголошення в інтернеті! Це вона і сама може. А питає саме перевірену інфу з перших рук.

Ось і з Галкою так виходило. Поступово, вона приклеїлася до нашої сім’ї. Гаразд, всі свята разом – на зразок подруги і сусіди, чому ні? Потім вона і у відпустку з нами, і кіно-театри, і в ресторани, і на дачу, і так ввечері забігти, і у вихідний кави попити. Тобто так щільно увійшла в життя, що я вже не можу згадати, чи робила я щось без Галки.

До речі, вона і мені нормально допомагала – підтримувала, пліткували по роботі, чоловік її підвозив то на дачу, то в магазин. Можу сказати, що спілкувалися ми нормально, але занадто щільно. Потім Галка вирішила купити собі машину і почалася в її житті суцільна економія. Але бажання смачно поїсти і добре відпочити нікуди не пропали.

Наприклад, раніше Галка з чоловіком приходить ввечері на вечерю – завжди щось приносили: то курочку запечуть, то салатик, то десерт. Тепер же з порожніми руками. Раніше Галка в суботу вранці дзвонила – приходь кави пити, і я йшла в халаті, ми довго пили каву, базікали, будували плани. Тепер Галка дзвонить – приходь на каву, тільки купи сир який-небудь, бажано хороший, так хочеться кави саме з сиром. Або з ковбаскою сирокопченою. Або з тістечками.

Начебто мені і не важко купити, правда, для цього мені треба одягатися, виходити в супермаркет дальній, купувати. Я б могла і без сиру обійтися, як раніше, але раз Галка попросила … Виховання …. До речі, вона мені ні разу не запропонувала поділити витрати навпіл.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩