Якось повертаюсь додому, а сусідка розповідає, що приходив мій колишній, хотів увійти в квартиру, а там замки змінені. Ключі вимагав, а потім сказав, що ввечері зі своїми дружками розбиратися приїде, і таки приїхав

 

Звуть мене Наталя, все життя жила сама, то дочку підіймала, то інститут тягнула. І ось дочка заміж вийшла, внучку мені подарувала. Сиджу і думаю, ось тепер буду жити, як я хочу, для себе, коханої.

Була на дні народженні подруги, там познайомилася з чоловіком, він був тактовним, ввічливим, передбачав всі мої бажання, подарунки, квіти, коротше у мене сталося кохання. Ми з Васею, так звали чоловіка, почали зустрічатися, і я вирішила, що час влаштовувати особисте життя.

Запросила до мене жити його, він приїхав з однією сумкою. Спочатку все було добре, а потім почалося, на роботу влаштовуватися він не поспішав, а коли влаштувався, то першу зарплату взагалі не приніс, сказав, що борги віддавав. А потім взагалі його вигнали і він остаточно сів мені на шию.

Лежав цілими днями на дивані, вимагав смачної їжі, говорив, що я погана господиня і йому це все набридло, він почав збирати валізу, я почала просити його, щоб він залишився, він сказав, що залишиться, тільки тоді, коли я куплю йому дорогий смартфон. У мене тоді, як пелена з очей впала, я зібрала йому речі, віддала навіть ті, що я купувала, забрала ключі від квартири і машини і виставила за двері.

Він сторопів від цього,  ось щойно я просила його залишитися, а тут через 5 хвилин сама його виставила. Ось тоді я почула, яка я насправді, писати не буду, які слова він про мене казав.

Покликала слюсаря, змінила замки, одні віддала дочці, про всяк випадок, другі віддала сусідці, теж на всякий випадок. Якось повертаюсь додому, а сусідка розповідає, що приходив мій колишній, хотів увійти в квартиру, а там замки змінені, він пішов до сусідки за ключами, вона не дала, тоді він сказав, що прийде зі своїми друзями зі мною розбиратися.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩