Сам того не розуміючи, зірвав я весілля кращого друга. Він, звичайно, знати мене більше не хотів, а потім навіть подякував

 

Був у мене друг Тимофій. В одному дворі росли і як то кажуть «один хліб їли». В той день я зі своєю подругою пішов у зоопарк. Погуляли ми, звіряток погодували. Вирішили в кафешку забрести, стомилися … Як дивлюся – ніби наречена мого приятеля сидить з бородатим хлопцем за сусіднім столиком. А його наречену я всього 2 рази бачив, і то мигцем. Ну думаю – Тимко мене на весілля ж запросив, а тут такі справи. Що робити?

Вирішив зателефонувати Тимофію, дізнатися як справи, може я і помиляюся, може вони зараз з Олеською на дачі сидять. Саме вихідний був, дзвоню: – Привіт, як справи, як ви там готуєтеся до весілля? Може допомога потрібна якась?

– Та ні, нормально все. Відпочиваю. Олеська поїхала в селище до предків, а я тут лежу і фільми дивлюся.

– Я не знаю говорити тобі чи ні, але я зараз зі своєю в зоопарку і бачу як схожа дівчина на твою Олеську сидить в кафешці з хлопцем. У нього борода і татуювання на руках. Сучасний весь такий.

– Та ну, та кинь ти, ми годину тому зідзвонювалися, саме з електричкою час збігається.

– Тиман, я наполягаю. Подзвони зараз їй з другого телефону, якщо почуєш в моєму телефоні її дзвінок, значить я не брешу. За сусідньому столиком пролунала мелодія з відомої пісні …. Але дівчина просто вимкнула звук, а трубку не взяла.

– Ну що, чув?

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩