Ввечері вона розсипала СІЛЬ на порозі. І ось для чого. Це не зaбобони. Тепер я теж так роблю…

 

Ввечері вона розсипала СІЛЬ на порозі. І ось для чого. Це не забобони! А список корисних застосувань кухонної солі.

Можливо, вам це здасться дивним, але сіль здавна застосовується як засіб для чищення. Сіль – відмінна речовина для дезінфекції та чистки різних предметів, що не має токсичного ефекту.

Джерело:ukrainians.today

Крім того, сіль коштує дуже дешево, тому немає ніяких причин не використовувати її. Адже багато куплених чистячих засобів не тільки дорогі, але й шкідливі для здоров’я, оскільки містять шкідливу хімію.

1. Захист від мурах

Якщо ви хочете позбутися від мурах на вікнах, дверях або в шафках, посипте ці місця сіллю. Це також знизить рівень вологості в будинку.

2. Полірування міді, латуні і срібла

Ці метали вицвітають, якщо їх не чистити. І для цього вам знадобиться сіль. Змішайте сіль з яблучним оцтом і натирайте металеві предмети до блиску. Цей натуральний засіб виведе всі плями і сліди бруду.

3. Очищення стоків

Розчиніть трохи солі в гарячій воді і промийте цією сумішшю стік раковини у ванній або кухні. Сіль розчинить жирові відкладення, які забивають труби і неприємно пахнуть.

4. Миття вікон в будинку і автомобілі

Розчиніть 2 столові ложки солі в 3,5 літрах теплої води. Цією сумішшю можна мити вікна і виводити стійкі плями. А найкраще – ефект чистоти збережеться надовго.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩