Всього лише раз дорікнула невістці, що в неї борщ не такий смачний, як мій. А синочок же якраз мій завжди так хвалить! Дала їй кілька порад. Коли ми наступного разу приїхали з чоловіком в гості до дітей, ви не уявляєте, чи вони нас годували! Два тижні – магазинні пельмені, піца на замовлення і Олів’є з «Пузатої хати»

 

Діти наші живуть у місті, а ми з чоловіком в райцентрі. Вони частіше до нас приїжджають, бо в них машина, ну а ми раз на півроку десь вибираємося.

Невістка у нас хороша, двоє діточок у них з сином, хлопчик і дівчинка. Вона гарна господиня, але, звичайно, готує гірше за мене, бо городська ж. Коли вони у нас в гостях, я завжди балую їх домашньою смакотою: борщиком наваристим, вареничками, пирогами, котлетками. Син завжди нахвалює мої страви, а мені приємно.

А то якось ми були у них, і невістка подала борщ. Смачний, але не такий, як у мене, звичайно. Ось тоді я всього лише раз дорікнула невістці, що в неї борщ не такий наваристий і ароматний, як мій. А синочок же якраз мій завжди так хвалить! Дала їй кілька порад, від щирого серця. Навіть не підозрювала, чим це обернеться!

Коли ми наступного разу, місяць тому, приїхали з чоловіком в гості до дітей, ви не уявляєте, чим вони нас годували!

Два тижні ми їли магазинні пельмені, піцу на замовлення і Олів’є з «Пузатої хати», що поруч з їхнім домом. І це в той час, коли сама вона їла і дітей готувала чимось домашнім, діставала з холодильника, розігрівала.

Я спитала у Віки, чому ми все магазинне їмо? В тебе зовсім немає часу приготувати? То давай я тобі допоможу, – запропонувала.

Але Віка сказала, що ми в гостях, тому не варто напружуватися, а вони звикли до такої їжі і вона їм подобається, а якщо не подобається нам – ніхто нас тут не тримає.

Мені стало дуже прикро, але я стрималася, навіть сину не пожалілася. Ледве дотерпіли ми з чоловіком до кінця візиту, і тепер точно до них більше не поїдемо. Син там під каблуком у Віки, це ж зрозуміло.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩