У мого чоловіка від першого шлюбу є донька. На початку наших з чоловіком відносин його дочка жила з матір’ю, і тому я взагалі сумнівалася, що мені з нею коли-небудь доведеться спілкуватися. Перші три роки я навіть не була з нею знайома, а потім колишня дружина мого чоловіка знайшла собі іншого і привела його до себе додому, і через це їх дочка переїхала жити до нас – в квартиру чоловіка. Я прибирала, готувала, прала її одяг, вона навіть посуд після себе не мила. Та одного дня я зайшла в її кімнату, тепер хочу назад відправити її до колишньої мого чоловіка

 

У мого чоловіка є доросла дочка від першого шлюбу. Коли ми познайомилися, то я порахувала, що так навіть краще: чоловік у його віці, який немає дітей, викликав би підозру якусь у мене, що з ним щось не так, а якби у нього була маленька дитина, то він швидше за все стала би ревнувати свого тата до мене.

На початку наших з чоловіком відносин, його дочка жила з матір’ю, і тому я взагалі сумнівалася, що мені з нею коли-небудь доведеться тісно спілкуватися. Перші три роки я навіть не була з нею знайома, а потім колишня дружина мого чоловіка привела знайшла собі іншого і привела його до себе додому, і через це їх дочка переїхала жити до нас – в квартиру чоловіка.

Для мене, чесно кажучи, дуже дивно, що дівчина 23-х років переїжджає зі свого рідного дому в інший, я в її віці вже 2 роки жила окремо від своїх батьків. Але, щоб не засмучувати свого чоловіка, заперечувати проти її переїзду не стала. Сподівалася подружитися з нею або хоча б почати просто добре спілкуватися, адже у нас з цією дівчиною відносно невелика різниця у віці, але вона ніби не помічає мене.

Якщо при своєму батьку вона ще розмовляє зі мною більш-менш нормально, то коли його немає поруч – може ігнорувати мої питання, не виконувати мої прохання та ін. На відкритий конфлікт не йде, але робить все для того, щоб я відчувала себе «порожнім місцем» в будинку свого чоловіка, а не господинею у власному домі.

Я вже намагаюся особливо її не чіпати, але мене дуже засмучує те, що дочка мого чоловіка абсолютний нуль в побутових питаннях. Вона ні готувати мені не допомагає, ні прибирати. Навіть посуд за собою миє через раз. Коли я зайшла в її кімнату, то аж здивувалася: речі розкидані, одяг лежить на краю ліжка упереміш з папірцями від їжі. Але ж навіть якщо вважати, що безлад в її кімнаті мене не стосується, то все одно бруд і пил з її кімнати розносяться по всій квартирі!

Я зробила їй кілька зауважень, але вони не спрацювали. Довелося навести порядок в її кімнаті самостійно, через що я ще й винною залишилася: вона поскаржилася своєму батькові, що я чіпала її речі, і через це вона нібито не може нічого знайти. Хоча я складала все речі поруч з тими місцями, де вони валялись.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩