Свекруха зібралася звільнитися з роботи і переїхати до нас, щоб допомагати мені, причому не питаючи мене, чи потрібна мені ця допомога. Вже почала купувати придане дитині, не дивлячись на мої протести, що я сама хочу це все купувати і вибирати. Я поки мовчу, але терпіння моє закінчується. Чоловікові пробувала говорити, щоб він приструнив свою маму, що це все-таки це наша дитина, він відповідає: – Але це ж моя мама!

 

– Допоможіть порадою! – просить Олена, молода жінка тридцяти з невеликим.

Ми з Валєркою вже чотири роки одружені, добре живемо, любимо один одного, він у мене успішний адвокат, а я лікар в поліклініці.

Перед тим як одружитися, ми цілий рік зустрічалися, тобто, зіграти весілля було зваженим рішенням обох, тим більше, роки не юні, правда Валєрка молодший трохи, але це не критично.

Ще, коли ми зустрічалися, по його розмові, я зрозуміла, що він з мамою дуже близький, не залежить від неї, звичайно, але прислухається.

Мама його жінка ще не стара, і найголовніше, працює разом зі мною. Так ось, коли ми розповіли їй про наші плани, вона навіть оком не повела, хмикнула тільки, – «мовляв, самі розбирайтеся…»

І всі ці чотири роки була відмінною свекрухою, тобто в наше життя не лізла, поради не давала, і зустрічалися ми поза роботою, тільки у свята.

Звичайно, Валєрка частіше бував у неї, допомагав по дому, хіба мало прибити що-небудь, полагодити, пересунути, в загальному були рівні стосунки, і мене все влаштовувало.

І тут я дізнаюся, що чекаю дитину, і треба ж було мені, звернутися до лікаря, саме в нашу лікарню, свекрухи відразу все донесли, вона своєму синові, моєму чоловікові раніше мене розповіла, ну от як це розуміти?

З того часу, моє життя змінилося, виявляється, що свекруха чекала і мріяла про онука, правда, жодного разу мені цього не казала.

Зараз, вона відвідує мене кожен день, мало того, ходить до мого лікаря, справляється про аналізи і про те, як протікає все.., – Все-таки у тебе ж вік, – каже вона. На сімейних обідах, будує плани, як вона буде няньчитися з онуком і вибирає ім’я, анітрохи не цікавлячись моєю думкою.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩