Тисячі думок бушували в моїй голові: Як я впораюся? Як повідомити батькам? А як щодо школи? Я довго приховувала свій дивовижний стан. Я старалась одягати широкі кофтинки. У школі намагалася не бути в центрі уваги. На перервах сиділа за партою, замість того, щоб ходити туди-сюди. Я не знала, чого чекати від батьків. Та одного дня мене розсекретила бабуся

 

Одного разу бабуся сказала “досить”, купила тест і сказала, щоб я робила це в її присутності

Я не відразу зрозуміла, що вагітна. Я почувалася чудово, єдине, що мене хвилювало – затримка. Нарешті я пішла в аптеку і купила тест, який показав дві полосочки… Я чула, що іноді вони можуть помилятися, тому повернулася за ще одним. Про всяк випадок я також записалася на прийом до лікаря. Побачивши на моніторі цей комочок, я не сумнівалася, що стану мамою менш ніж за вісім місяців!

Тисячі думок бушували в моїй свідомості: як я впораюся з цим, як повідомити рідних, а як щодо школи?

Я довго приховувала свій дивовижний стан. Я старалась одягати широкі кофтинки. У школі я намагалася не бути в центрі уваги. На перервах сиділа за партою, замість того, щоб ходити туди-сюди. Я дуже хвилювалась за батьків. Я не знала, на що розраховувати. Тому довго не наважувалась про все розповісти.

Одного разу бабуся сказала “досить”, купила тест і сказала, щоб я робила це в її присутності.

Я дуже злякалася її реакції, але вона обійняла мене і сказала йти в свою кімнату. Наступного дня батьки дізнались про все. Тато одразу ж запитав мене, хто батько, та я лише заплакала. Вони все зрозуміли, і більше ця тема не піднімалася. Вони були вражені, розчаровані та злі – одночасно.

Мама заплакала, тато пішов. Я знала, що їм потрібен час, щоб адаптуватися до абсолютно нової ситуації. Мати досить швидко прийшла до себе. Через кілька днів після всього вона навіть сходила зі мною до лікаря, де ми дізнались, що у мене буде синочок і він чудово розвивається.

Коли я була на сьомому місяці, мої батьки повідомили про це в школі. Труднощів не було, навпаки: нам допомогли.

З того моменту, коли я дізналася, що вагітна, я почала жити в школі-вдома, вдома-в школі. Я знала, що повинна отримувати хороші оцінки.

Також я вступила до школи з підготовки до пологів і готувалася до нової ролі: купувати речі для дитини, читати, як поводитися з новонародженим.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩