– Вісім місяців без роботи я просиділа, – сумно розповіла знайома Олеся. – З минулої весни. Знайти не могла нічого. Резюме всюди розсилаю – навіть не розглядають. Всі заощадження з сином проїли. Ну, тепер буде легше – з першого числа виходжу на роботу нарешті. Я її і привітала. А вона сумно так говорить: – У іншому кінці міста на роботу влаштувалася, щоб зі знайомими там не зустрітися, щоб люди не знали ким я працюю

– Вісім місяців без роботи я просиділа, – поділилася нещодавно зі мною одна знайома Олеся. – З минулої весни. Ніяк знайти не могла нічого. Зовсім, ніхто навіть й брати не хотів. Резюме всюди розсилаю – навіть не розглядають. Вік, бачте. За 45 – все, до побачення, нікому не потрібна вже ти ніде. Всі заощадження вже з сином проїли, живемо на аліменти. Ну, тепер буде легше – з першого числа виходжу на роботу нарешті.

– Це добре! Вітаю! Бачиш, знайшла щось все-таки роботу? Молодець!

– Та можеш не вітати мене! Нема з чим. Прибиральницею виходжу, в фітнес-центр. Ось так ось, з двома вищими освітами, з великим досвідом роботи керівником відділу, буду підлогу мити в тренажерному залі. А що робити.

– Ну не засмучуйся ти так! Поки так, а там щось інше знайдеться, обов’язково. Де цей фітнес-центр? А чого так далеко, на іншому кінці міста? Прибиральницею, напевно, можна було і ближче влаштуватися? Щоб не їздити туди так далеко.

– Зате там навряд чи знайомих зустріну! Знаєш, і так важко мені на душі, а тут ще зіткнутися ніс до носа з колишніми якимись колегами зі шваброю в руках. Соромно так! Після гарної посади в великій компанії, з двома вищими – і підлогу мити.

А ось я вважаю, що подруга сама винна, адже, якщо людина хоче знайти хорошу роботу, то обов’язково знайде.

Або економічна ситуація непроста, криза все ще триває? В хороші роки знайти роботу було на порядок простіше.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩