Одного разу свекруха просто сказала Оксані: – Ти, Оксано, запам’ятай, я тебе прописувати в своєму домі не буду, можеш навіть не розраховувати на це. І весілля справляти не треба. Навіщо зайві витрати у родині? А батькам Оксани сваха відразу сказала, що вони бідняки і їх доньці пощастило з її сином. Але роки минали і родичі за всім спостерігали

 

Вже багато років була у мене подруга – Оксана. Жили ми тоді сім’ями в селі, в якому пройшло все наше дитинство та юність, а коли закінчили школу, вона поїхала навчатися в місто.

Познайомилася Оксана там з одним чоловіком Микитою, який жив з мамою і працював в якомусь ресторані. Справа була в середині 90-х років. Зустрілися вони десь рік, а потім вони вирішили одружитися.

Свекруха відразу сказала моїй подрузі:

– Ти, Оксано, запам’ятай, я тебе прописувати в своєму домі не буду, можеш навіть не розраховувати на це. І весілля справляти не треба. Навіщо зайві витрати у родині?

Але наречений і наречена зважилися все ж на весілля. Грошей, хоч і дуже небагато, вони самі назбирали, трохи позичили у друзів, та й батьки Оксани допомогли, чим могли на той час, хоча люди вони не багаті. Я була запрошена в якості свідка, тому з батьками нареченої приїхала на весілля.

Жили ми тоді у родичів тата Оксани. Туди ж була запрошена і майбутня свекруха для знайомства. За словами Оксани я вже знала, що свекруха у неї жінка зовсім непривітна, дріб’язкова. Вона завжди вважала себе вище за інших. Колись працювала головним бухгалтером, зараз на пенсії, мала велику квартиру. Але звикла завжди командувати людьми, і ця звичка залишилася з нею.

А у Оксани батьки дуже прості люди і живуть все життя в селі. Під час знайомства свекруха сиділа на стільці, як королева на троні, з якоюсь зверхністю дивлячись на всю рідню Оксани.

Коли мова зайшла про наречену і нареченого, як познайомилися, чи давно дружать, то свекруха сказала:

– Ех, свахо, вашій доньці неймовірно з моїм сином пощастило. Он який він у мене красень, на нього усі заглядаються знайомі жінки. А Оксана ваша теж дівчина, звичайно, хороша, але з дуже бідної сім’ї, самі все розумієте.

Батько Оксани вже трохи хильнув та мав гарний настрій, і поклав руку на плече доньчиної свекрухи та впевнено промовив:

– Не хвилюйся, свахо, ми ще подивимося, кому з молодих дуже пощастило.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩