Віра готувалася до весілля. Хоч не хотіла запрошувати батька, але якось набрала його і просила прийти без дружини. Та батько сказав, що без своєї нової жінки він не прийде на свято і жодної копійки не дасть, попередив, щоб донька добре подумала і запросила їх вдвох. Та майбутня свекруха все знала, вона й сказала, як має бути

Ще багато років тому батьки Віри розлучилися, коли їй було всього 14 років. Дівчинка вже все добре розуміла, вона знала справжню причину розлучення її мами й тата. Та й ніхто не планував щось від неї приховувати, адже вважали, що так буде краще, адже люди можуть Бог зна що потім їй розповісти.

Мама Віри вже чимало років дружила з колегою. Вони часто зустрічалися сім’ями: смажили шашлики на природі та дачі, ходили в парки, їздили сім’ями на риболовлю. Дружба їхня тривала близько десь років 6-ти. А сама Віра сприймала тітку Надію як свою найближчу родичку, дійсно ставилася до неї, як до рідної людини. А ось її тато, мабуть, ставився до жінки зовсім інакше.

Після розлучення Надії зі своїм чоловіком, чоловік раптом вирішив за нею побудувати стосунки. Коли відносини розкрилися, мама Віри була дуже засмученою та розчарованою, завжди ходила похмурою, ніщо їй не приносило радості. Колишня подруга почула про себе чимало, а чоловік відразу був виставлений з речами за двері.

Минав час, все у їх родині трішки заспокоїлося. Батько сказав, що хоче спілкуватися з дочкою, підтримувати її фінансово. В основному спілкування складалося з дзвінків і переказів грошей. Зустрічалася Віра зі своїм батьком дуже рідко, без особливого бажання та радості, адже вже все добре розуміла.

Роки минали. Зараз дівчині вже 20 років і вона збирається скоро виходити заміж, готується до весілля. Запросили і тата, але попередила, щоб приходив один, без тієї жінки, яка колись зруйнувала їхню щасливу сім’ю. Ось тільки батько відразу відмовив:

– Без Надії на весілля не прийду й грошей на торжество не дам ні копійки. Або запрошуєте і мою дружину теж, або ноги моєї не буде.

Віра не бачилася з тіткою Надею вже майже 7 років. Та й якось не горить бажанням це зробити, вона зовсім не хоче з нею ні про що розмовляти. Ось і виходить дилема: якщо батько прийде зі своєю новою дружиною, їй буде незручно перед рідною мамою, адже вона знатиме, що мама почуватиметься не комфортно, якщо ні, то батька не буде на весіллі.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩