І ОСЬ НАСТАВ ДОВГООЧІКУВАНИЙ ДЕНЬ. В РЕСТОРАНІ ЗІБРАЛАСЯ ВСЯ НАША ВЕЛИКА РОДИНА. МОЯ МАМА СТОЯЛА В ЦЕНТРІ ВЕЛИКОЇ, ПРОСТОРОЇ ЗАЛИ. ВОНА ВСЕ ЩЕ СПОДІВАЛАСЯ, ЩО ОТРИМАЄ ВІД НАС ОМРІЯНИЙ ДОРОГОЦІННИЙ ПОДАРУНОК. І КОЛИ МИ ВИЙНЯЛИ З ПАКЕТА ГАРНИЙ НАБІР ПОСТІЛЬНОЇ БІЛИЗНИ, МОЯ МАМА ЗМІНИЛАСЯ В ОБЛИЧЧІ. В ТОЙ ВЕЧІР ВОНА НЕ ПРОМОВИЛА ДО НАС БІЛЬШЕ НІ СЛОВА. НА НАСТУПНИЙ ДЕНЬ ЗРАНКУ НАС РОЗБУДИВ ТЕЛЕФОННИЙ ДЗВІНОК. МАМА ПЛАКАЛА В СЛУХАВКУ, КАЗАЛА, ЩО ТАКОГО ВОНА ВІД НАС НЕ СПОДІВАЛАСЯ – МИ Ж ТАК ПРИНИЗИЛИ ЇЇ СВОЇМ ПОДАРУНКОМ

 

У моєї мами скоро ювілей, шістдесят років. До цієї дати мама готувалася грунтовно, склала список гостей і не забула скласти список бажаних подарунків. Зазвичай вона хотіла того, що ми могли собі дозволити їй подарувати.

Але цього разу був явно перебор. Мама сказала нам вибрати між холодильником або золотим браслетом, вагою не менше десяти грам. В списку бажаних подарунків ще був дорогий столовий сервіз, але моя молодша сестра якраз працює саме в тому магазині, де він продається і їй вдалося купити його зі знижкою п’ятдесят відсотків. Джерело

Задоволена, що зекономила на подарунку, вона прискала до мене з розпитуваннями: – А ти вже вибрала, що мамі подаруєш? – єхидно поцікавилася Віка.

– Так, вибрала.

– І що ж? – не відставала від мене сестра.

– Нехай це буде сюрпризом, – посміхнулася я.

Я нічого не стала їй говорити, бо добре знаю, що вона обов’язково все, слово в слово, передасть мамі. Просто Віка завжди була маминою улюбленицею. Я завжди відчувала різницю, у ставленні матері до нас.

Це передалося і на наших дітей. І у мене, і у сестри є син. Але син Віки – Данило для нашої мами – улюбленець і найкращий онук, а мій Кирило – просто так, дитина її неулюбленої доньки.

Чоловік мій ніколи не втручався в наші сімейні справи. Але цього разу він несміливо мене запитав, а чи не задорогий подарунок вибрала собі мама на ювілей. Що холодильник, що браслет, коштуватимуть тисяч десять-п’ятнадцять. Я повністю підтримала свого чоловіка, мама трохи переборщила.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩