УСІ РОДИЧІ, ДРУЗІ, І РІДНІ БАТЬКИ ОЛЕНИ ВЖЕ МІСЯЦЬ ПРОСЯТЬ ЇЇ НЕ РОЗЛУЧАТИСЯ. ЩОДНЯ ГОВОРЯТЬ, ЩО ВОНА ЩЕ ДУЖЕ ПОШКОДУЄ, А ДО ЇЇ ЧОЛОВІКА ВЖЕ НАСТУПНОГО ДНЯ ЧЕРГА ВИШИКУЄТЬСЯ. НЕЩОДАВНО ВОНА РОЗПОВІЛА МЕНІ ВСЕ ПРО НЬОГО, І Я ЄДИНА ЇЇ РОЗУМІЮ

 

Нещодавно я дізналася, що моя подруга Олена вирішила розлучитися зі своїм чоловіком. Мені було дуже важко в це повірити, адже вони у шлюбі 15 років. Я б ніколи й подумати не могла б, що подібне може їх спіткати.

Олена попросилася тимчасово пожити з дитиною у своїх батьків. Тимчасово – це на пів року, поки вони з чоловіом вирішать своє квартирне питання. Адже мають спільну квартиру, яку хочуть розміняти.

Якось Олена мені пожалілася. Що прийшла до батьків в сльозах, а вони її не розуміють і не підтримують.

– Згоди на розлучення не даємо, а якщо ти все ж вирішила, то на нас не розраховуй, – мовив ще з порогу батько.

Олена думала, що мама її підтримає:

– Мамо, я з ним нещаслива!

– Олено, а що ти хочеш взагалі? Я не розумію! Твій чоловік не п’є, слова грубого ніколи не сказав, посаду хорошу має, зарплата велика! Ну що тобі ще потрібно? – Здивувалася мама.

– Так, відсутність недоліків вже вважається головним пріоритетом, – плакала нещодавно в мене на кухні Олена. – Слова грубого він, звичайно, може і не сказав мені, але й лагідного теж ніколи не промовив, та й про всі уїдливі слова його в мою адресу мамі ж не розкажеш. Зарплата, каже? Є така справа, висока зарплата і просування по на роботі, так, його там цінують як працівника. Тільки витрачає він цю зарплату за своїм розумінням: сьогодні курку купить, завтра ремонт у ванній затіє – радитися зі мною і разом приймати рішення – це не в його правилах. Загалом, у мене ніякої стабільності.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩