МИ ВЖЕ БАГАТО РОКІВ ТАК ЖИВЕМО – МІЙ ЧОЛОВІК ЇЗДИТЬ НА ЗАРОБІТКИ. ВАСИЛЬ ПІВ РОКУ ТУТ, ПІВ РОКУ ТАМ. АЛЕ НЕЩОДАВНО Я ВИПАДКОВО ДІЗНАЛАСЯ, ЩО У МОГО ЧОЛОВІКА ЗАКОРДОНОМ Є ІНША СІМ’Я, ТЕПЕР НЕ ЗНАЮ, ЩО РОБИТИ

 

Моя бабуся колись мені розповідала, що мій дідусь якось в сні проговорився про заначку, і вранці вона успішно знайшла в описаному ним вночі місці значну суму грошей.

Я згадала цю історію, бо останнім часом мій чоловік теж почав говорити уві сні. Спочатку я думала, це від перевтоми. Мій чоловік вже більше десяти років їздить на заробітки закордон. Будівництво, ремонт – справа не легка, а ще й постійні переїзди.

Якось я прокинулася серед ночі і почула, що чоловік явно з кимось розмовляє. Уві сні, він сказав якійсь Люді, що скоро приїде і нехай вона сама купить весняний одяг Надійці.

Тривога охопила мене, але я подумала – мало що. Іноді і самій всякі дурниці сняться. Але через кілька днів все повторилося. Вночі чоловік говорив про якусь Люду і Надійку.

На кілька днів я геть втратила сон. Все думала, може це не випадково. І коли в черговий раз чоловік знову почав говорити вночі, я почала його питати.

– Вася, а хто така Люда?

– Дружина!, – ошелешив мене все ще сонний чоловік.

– А Надійка – донька?

– Так.

– А скільки їй років?

– П’ять.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩