БЛИЗЬКО ТИЖНЯ ТОМУ ЧОЛОВІК СКАЗАВ, ЩО СВЕКРУХА САМА ЖИТИ НЕ МОЖЕ. ПРОСИТЬСЯ ДО НАС. КАЖЕ, ЩО БУДЕ МЕНІ В УСЬОМУ ДОПОМАГАТИ: ЇСТИ ВАРИТИ, ПРИБИРАТИ, ГОРОД ОБРОБЛЯТИ. АЛЕ Я СКАЗАЛА, ЩО НОГИ ЙОГО МАМИ У НАС НА ПОРОЗІ НЕ БУДЕ

Знайомство з моєю майбутньою свекрухою пройшло, м’яко кажучи недуже. За місяць до весілля, Сергій, так звати мого чоловіка, вирішив познайомити мене зі своєю матір’ю. Вона поводилась зверхньо, висловилася про моє моральне виховання, звинуватила, що я хочу сама оженити на собі її сина. Насправді все було не так. Ми з чоловіком кохали один одного, і ні про які корисливі мотиви у мене навіть на думці не було.

Весілля гуляли скромно, в колі друзів. Після весілля залишилися жити у його матері, так як вона жила сама в чималому будинку. Йти нам просто було нікуди. Я вчилася на п’ятому курсі, а в Сергія, на той час заробітна плата була невисока і орендувати житло ми собі дозволити не могли, а ще я готувалася стати мамою.

Життя зі свекрухою було не занадто погане. Вона прийняла мене. Змирилася, що я дружина її сина. Сварилися ми з нею рідко, в основному через побутові проблеми. А коли з’явився малюк, то вона ставилася до нього добре, навіть іноді балувала, що звичайно мене обурювало. Але, що мені найбільше не подобалось, це те, що свекруха постійно намагалася мене якось обмовити в очах чоловіка, а нерідко і в очах зовсім чужих людей.

Часто говорить, що якби не дитина, чоловік би давно пішов від мене. Вона не схвально коментує мої кулінарні здібності, вважає мене дурною. Коли намагаюся пояснити, що такі висловлювання зачіпають мене, каже звикай, мовляв, гумор такий. Чоловік нічого не хоче чути про наші непорозуміння, якщо хочу до нього достукатися, каже розбирайтесь самі. Я так думаю, що він не хоче бути між двох вогнів.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩