ЗРАНКУ ПІСЛЯ ШИКАРНОГО ВЕСІЛЛЯ, ОКСАНА ВЗЯЛАСЯ ПЕРЕЧИТУВАТИ ПРИВІТАННЯ, ЯКІ ПРИЙШЛИ ДО НИХ НА ТЕЛЕФОН. АЛЕ ОДНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ, ЯКЕ ПРИЙШЛО З НЕЗНАЙОМОГО НОМЕРА,ОШЕЛЕШИЛО НАРЕЧЕНУ. «СЬОГОДНІ ВРАНЦІ У НАС НАРОДИВСЯ СИН. ПРИВІТАЙ СВОГО ЧОЛОВІКА, ВІН СТАВ БАТЬКОМ». АНДРІЙ ПІДТВЕРДИВ, ЩО ЦЕ ПРАВДА. ВІН ПЕВНИЙ ЧАС ЗУСТРІЧАВСЯ ПАРАЛЕЛЬНО З ДВОМА ДІВЧАТАМИ. ЗРОЗУМІВШИ, ЩО ВІН ЛЮБИТЬ ОКСАНУ, СКАЗАВ ЖЕНІ, ЩО РОЗЛУЧАЄТЬСЯ З НЕЮ. АЛЕ ДІВЧИНА СКАЗАЛА ЙОМУ, ЩО ВОНА ЧЕКАЄ ДИТИНУ

 

Це весілля мало стати особливим. У Оксани і Андрія воно було продумане до дрібниць. В основному, усім займалася наречена, а Андрій погоджувався на всі її задумки. Весілля планувалося відсвяткувати на березі річки, в білосніжному наметі в колі найближчих друзів.

Оксана мріяла, як під аркою з живих квітів вони скажуть один одному “так”, обміняються обручками, клянучись у вічному коханні.

Все так і вийшло, навіть краще. Після церемонії молодята вирушили в гарний, дорогий готель, який для них вибрав Андрій. Все було чудово і дуже романтично. Здавалося б, ось воно щастя.

Зранку Оксана взялася вголос перечитувати повідомлення, які їм прийшли на телефон. Вчора у них не було можливості це зробити. Друзі і родичі щиро вітали їх з цим пам’ятним днем і бажали прожити в любові і злагоді багато років.

Але наступне повідомлення, яке прийшло з незнайомого номера, аж ніяк не втішило наречену. «Сьогодні вранці у нас народився син. Привітай свого чоловіка, він став батьком».

Оксана спочатку подумала, що це чийсь злий жарт. Але Андрій дуже швидко все пояснив: все це правда. Він певний час зустрічався паралельно з двома дівчатами. Зрозумівши, що він любить Оксану, він сказав Жені, що розлучається з нею. Але дівчина ошелешила його новиною про те, що вона чекає дитину.

– Від дитини я не можу відмовитися, визнаю її офіційно і буду допомагати їй, – сказав Андрій. А тобі я нічого не сказав, бо дуже боявся тебе втратити.

***

Оксана пробачила чоловіка, але стосунки вже не були такими, як хотілося б. Крім того, вона мріяла про дитину, але у них чомусь не виходило. Женя весь цей час переслідувала їх – писала, телефонувала, заходила з дитиною в гості – робила все для того, щоб розлучити Оксану і Андрія.

Напередодні того дня, Оксана і Андрій знову посварилися. Женя писала Оксані, щоб та дала їм спокій і повернула дитині батька, не просто так ж їм Бог не дає дітей. Тоді Оксана не витримала і сказала Жені, нехай забирає собі Андрія, що сил боротися у неї майже не залишилося.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩