КОЛИ Я ВИХОДИЛА ЗАМІЖ ЗА ВІКТОРА, Я ЗНАЛА, ЩО ВІН ВЖЕ БУВ ОДРУЖЕНИЙ І В НЬОГО Є СИН. ЧОЛОВІК ПЛАТИВ ГАРНІ АЛІМЕНТИ, ОПЛАЧУВАВ ГУРТКИ І ДАВАВ СИНОВІ ГРОШІ. АЛЕ ХЛОПЧИК ПОСТІЙНО ХОДИВ В СТАРИХ ПОРВАНИХ РЕЧАХ. Я ПІШЛА В МАГАЗИН І КУПИЛА СТАНІСЛАВУ ГАРНИЙ ОДЯГ. КОЛИ ВВЕЧЕРІ Я ПРИВЕЗЛА ЦІЛУ СУМКУ З РЕЧАМИ, ХЛОПЧИК ДУЖЕ ЗРАДІВ І ПОЧАВ ВСЕ ПРИМІРЯТИ НА СЕБЕ. ТА В КІМНАТУ ЗАБІГЛА КОЛИШНЯ ДРУЖИНА ЧОЛОВІКА, КОЛИ ПОБАЧИЛА ЧЕКИ, СТАЛА КРИЧАТИ НА МЕНЕ

 

Коли я виходила заміж за Віктора, то я знала що він був одружений і у нього є син Станіслав. Але я думала, що Стас живе з матір’ю, а з батьком зустрічається лише на вихідні. Коли ж ми почали жити спільно з Віктором, то виявилось, що дитина більшу частину часу проводить з батьком.

З його сином ми швидко порозумілися, і я навіть взяла частину турботи про нього на себе. З’ясувалося, що після розлучення у мого чоловіка з колишньою дружиною усна домовленість – він їй платить 40% від своєї зарплати, а вона за це не перешкоджає його спілкуванню з дитиною. Хоча Станіслав більшу частину часу після розлучення батьків живе з батьком, і за яким правом його мати вимагає аліменти – незрозуміло.

Крім цього, мама дитини вдало зіпхнула на мого чоловіка поїздки з дитиною в приватну лікарню, стоматологію, садок і навіть переклала на нього додаткову оплату за репетитора, сказала, що на такі забаганки, грошей у неї нема. З’ясувалося, що в місяць разом з аліментами колишній дружині чоловік витрачає близько десять тисяч гривень на дитину. Але судячи з того в чому Станіслав одягнений, з тих грошей, що Віктор сплачує у вигляді аліментів, на одяг йому не вистачає. Я запитала про це у чоловіка, на що він відповів, що не знає куди колишня дружина діває гроші.

В ході розмови ми вирішили почати змінювати ситуацію. Якщо мати дитини не хоче купити йому теплий і новий одяг на зиму – тоді ми купимо його самі. Тільки потім, витрачені кошти віднімемо від аліментів. Я взяла ініціативу на себе, купила Станіславу купу речей. Коли ввечері я привезла цілу сумку з речами, хлопчик дуже зрадів і почав все приміряти на себе.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩