В ТОЙ ВЕЧІР МИ СВЯТКУВАЛИ 8 БЕРЕЗНЯ. КОЛЕГИ ПІШЛИ ДОДОМУ, А МИ З МИХАЙЛОМ ЩЕ ВИРІШИЛИ ПОПРАЦЮВАТИ. МИХАЙЛО, ЯКИЙ БУВ СТАРШИЙ ЗА МЕНЕ НА ДВАДЦЯТЬ РОКІВ, ОШЕЛЕШИВ МЕНЕ, ЩО НЕ ЗБИРАЄТЬСЯ КИДАТИ СІМ’Ю

 

8 років тому я закохалася в чоловіка, старшого за себе на двадцять років. Я цього аж ніяк не планувала, любов між нами спалахнула миттєво.

З Михайлом я познайомилася на роботі, працювали над спільним проектом. На той час він був одружений і у нього було двоє дітей. Але високий, стрункий, красивий чоловік, з хорошим почуттям гумору, відразу привертав до себе увагу.

Часто за проектом, ми допізна засиджувалися на роботі, це нас і зблизило. В той вечір ми святкували 8 Березня. Колеги пішли додому, а ми з Михайлом ще вирішили попрацювати. В той вечір все і сталося.

Далі наші почуття розгоралися з блискавичною швидкістю, ми поринули в них з головою. Дружина Михайла, якимось своїм жіночим відчуттям, відразу ж зрозуміла, що чоловік зрадив її, внутрішнє чуття підказувало їй, що у чоловіка з’явилася коханка. Та вона обрала тактику вичікування, треба сказати, що вона таки мудра жінка.

Через два тижні я зрозуміла, що більше не можу ділити коханого з іншою жінкою, тому я почала вимагати, щоб Михайло пішов з сім’ї. Та чоловік до цього виявився не готовим. Михайло говорив, що зараз не час, що діти не зрозуміють.

– Чоловік завжди піде до тієї, яку любить, – говорила я Михайлові. – І якщо ти і далі залишатимешся з дружиною, значить, ти любиш її, а не мене. Я плакала, наполягала на своєму, вимагала, але безрезультатно – Михайло і не думав нічого міняти, хоча у цій ситуації не був щасливий ніхто.

Для продолжения статьи перейдите на следующую страницу нажав ее номер ниже⇩